Kauno kolegijos virtuali atvirų durų savaitė subūrė moksleivius iš visos Lietuvos – Kas vyksta Kaune

Kauno kolegijos virtuali atvirų durų savaitė subūrė moksleivius iš visos Lietuvos

Kauno kolegijos virtuali atvirų durų savaitė / Organizatorių nuotr.

Šią savaitę, persikėlusi į virtualią erdvę, nuaidėjo Kauno kolegijos atvirų durų savaitė. Net keturias dienas trukęs renginys subūrė moksleivius bei skatino susipažinti Kauno kolegijos Technologijų, Menų ir ugdymo, Medicinos ir Verslo fakultetais.

Studijų galimybės – virtualioje erdvėje

Dėl koronaviruso pandemijos ir įvestų karantino ribojimų buvo atšauktos studijų mugės, kasmet sulaukiančios tūkstančių moksleivių iš visos Lietuvos. Besidomintiems studijomis Kauno kolegijoje suorganizuota alternatyva, leidusi geriau pažinti aukštąją mokyklą neišeinant iš namų – virtuali atvirų durų savaitė, vykusi balandžio 12–15 dienomis.

Nepaisant to, kad tarp kolegijos atstovų ir jaunuolių nebuvo gyvo kontakto, moksleiviai noriai susirinko susipažinti su Kauno kolegija virtualiu būdu. Renginio organizatoriai rūpinosi, kad dalyvius pasiektų kokybiškas ir būsimiems studentams aktualus turinys.

Pirmiausia, kiekvienos atvirų durų dienos metu studentus pasitiko Kauno kolegijos fakultetų ir Studentų priėmimo skyriaus atstovai, kurie supažindino su vykdomomis studijų programomis, stojimo procesu ir konkursinio balo kriterijais, atsakė į iškilusius klausimus. Tuomet moksleiviai įspūdžius apie studijas ir popaskaitinę veiklą galėjo išgirsti iš pirmų lūpų – renginyje dalyvavo ir Kauno kolegijos studentai. Vėliau dalyviai virtualiai susitiko su fakultetų atstovais, kurie kiekvienam jų individualiai pasakojo apie dominančią studijų programą, atsakė į rūpimus klausimus.

Kauno kolegijos virtuali atvirų durų savaitė / Organizatorių nuotr.

Atvirų durų savaitė – galimybė pažinti dominančią specialybę

Jaunieji dalyviai atskleidžia, kad atvirų durų savaitė ne vienam jų leido susipažinti su aukštąja mokykla, jos akademine bendruomene, padėjo apsispręsti dėl studijų programos pasirinkimo.

„Mąstant apie studijas norisi savomis akimis pamatyti aukštąją mokyklą, jos aplinką, auditorijas ir mokymosi erdves, susipažinti su dėstytojais ir esamais studentais. Visa tai, net ir šiuo laikotarpiu, galėjau pamatyti atvirų durų savaitės metu, o svarbiausia – galėjau susipažinti su dominančia specialybe“, – įspūdžiais dalijasi dvyliktokė Urtė.

„Kauno kolegijos atvirų durų savaitė – puiki galimybė moksleiviams pažinti juos dominančią specialybę, tarptautines galimybes, išgirsti esamų studentų patirtis, kurios, tikime, gali įkvėpti kiekvieną būsimą studentą siekti savo užsibrėžtų tikslų. Be to, vienas didžiausių virtualiai organizuojamos atvirų durų savaitės privalumų yra tai, kad joje turi galimybę dalyvauti moksleiviai iš visos Lietuvos – nėra jokių judėjimo ribojimų, yra taupomas laikas“, – renginio svarba dalijasi Kauno kolegijos Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Smiltė Juraitė.

Šimtai renginyje dalyvavusių suinteresuotų moksleivių, susibūrę virtualioje erdvėje, atskleidė, kad toks renginys yra ypač naudingas renkantis studijų kelią. Aktyvus įsitraukimas į virtualias diskusijas bei pokalbius atskleidė jaunų žmonių motyvaciją ir norą domėtis savo studijų perspektyvomis.

Daugiau informacijos apie studijas Kauno kolegijoje rasite ir virtualių turų metu fakultetų erdves aplankysite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.