Antikvarų mėgėjams geros žinios: senturgis „Laiko ratu“ Kaune vyks jau kitą savaitgalį – Kas vyksta Kaune

Antikvarų mėgėjams geros žinios: senturgis „Laiko ratu“ Kaune vyks jau kitą savaitgalį

Organizatorių nuotr.

Kitą savaitgalį Kaune startuos tradicinis senturgis „Laiko ratu“, kuriame prekiaujama antikvariniais daiktais ir sendaikčiais. Pasak organizatorių, pavasario turgus visada būna aktyvesnis, tačiau šį kartą dėl buvusių ilgų karantino suvaržymų jaučiamas ypatingas susidomėjimas tiek iš pardavėjų, tiek iš pirkėjų.

„Po žiemos žmonės visada aktyvesni, daug kas tvarkosi namus, sodybas, atsinaujina, tad prireikia įdomesnių detalių interjerui atnaujinti. Šiemet dėl karantino senturgį rengiame šiek tiek vėliau nei įprastai, tad nenuostabu, kad istorinio palikimo mėgėjai jau nekantrauja pasižiūrėti, kas ką atsiveš, atrasti išskirtinių eksponatų, papildyti savo kolekcijas“, – sakė mugę rengiančio prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

Kaip rašoma organizatorių pranešime, daugiau kaip dešimtmetį tris kartus per metus organizuojamame senturgyje kaskart dalyvauja apie 300 prekiautojų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, įsikūrusių didžiulėse palapinėse.

Čia galima rasti įvairiausių daiktų, baldų, interjero detalių, knygų, indų, įrankių, monetų ir kitokio praeitų amžių palikimo. Daugiausia jų iš XIX a. pabaigos–XX a. pradžios, tačiau galima rasti 200–300 metų senumo eksponatų, ir nostalgiją keliančių daiktų, naudotų prieš 30–40 metų.

Didžiausią Baltijos šalyse antikvarinių daiktų ir sendaikčių mugę yra pamėgę kolekcininkai, investuotojai į prabangius senovinius daiktus, istorija besidomintys, klasikinį interjerą mėgstantys žmonės.

Neretai čia užsuka ir išskirtinį interjerą kuriantys restoranų, kavinių, barų savininkai, interjeros dizaineriai. O taip pat dekoracijų ieškantys fotografai, video ir filmų kūrėjai.

Senturgio organizatoriai kviečia lankytojus ir prekiautojus dėvėti kaukes ir laikytis atstumų. Turgaus vietoje bus pasirūpinta dezinfekciniu skysčiu rankoms ir skiriamas didelis dėmesys srautų reguliavimui.

Senturgis „Laiko ratu“ vyks nuo penktadienio iki sekmadienio (balandžio 23–25 dienomis). Nuo ankstaus ryto iki vėlyvos popietės, Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, automobilių aikštelėje esančioje adresu Elektrėnų g. 1F.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.