„Volfas Engelman“ mini 168-ąjį gimtadienį ir kviečia jį atšvęsti virtualiai – Kas vyksta Kaune

„Volfas Engelman“ mini 168-ąjį gimtadienį ir kviečia jį atšvęsti virtualiai

Organizatorių nuotr.

Turbūt ne kiekvienas kaunietis žino, jog seniausiai nepertraukiamai veikianti šalies įmonė veikia ne kur kitur, o Kaune. Tai – šimtametę istoriją skaičiuojanti alaus darykla „Volfas Engelman“. Minint 168-ąjį gimtadienį, balandžio 16 d., penktadienį, „Volfas Engelman“ visus, besidominčius daryklos istorija bei veikla, kviečia į nemokamą, virtualią, komiko Manto Bartuševičiaus vedamą gimtadienio šventę.

„168-eri metai galbūt nėra tokia skambi proga kaip 150 ar 200, tačiau mes mėgaujamės kiekvienu gimtadieniu, primenančiu turtingą „Volfas Engelman“ istoriją. Tiesa, negalėdami šio „NE jubiliejaus“ proga pakviesti lankytojų į gyvą šventę, nusprendėme atsigręžti į jau ne kartą išbandytą ir pasiteisinusį virtualaus renginio formatą.

Po sėkmingos Aludarių dienos transliacijos vasarą bei per 130 tūkst. dalyvių sulaukusios virtualios degustacijos žiemą, 168-ąjį „Volfas Engelman“ gimtadienį kviesime sutikti susijungus nuotoliniu būdu. Pažadame daug geros nuotaikos, įdomių žinių ir puikių dovanų“, – sako „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

„Volfas Engelman“ / Organizatorių nuotr.

Kurioziška ekskursija ir intriguojanti viktorina

Virtuali „Volfas Engelman“ gimtadienio šventė startuoja jau penktadienį, balandžio 16 d., 19 val. Renginį ves ir žiūrovų nuotaiką aukščiausiame taške viso vakaro metu išlaikyti stengsis garsus šalies komikas M. Bartuševičius.

Anot „Volfas Engelman“ vadovo, iš viso gimtadienio programoje suplanuotos trys dalys – ekskursija po gamyklą ir pokalbis apie jos istoriją, gyva diskusija su vakaro svečiais bei viktorina svečiams.

„Galiu išduoti, jog M. Bartuševičius į gamyklą atkeliauja su savo ranka nubraižytu planu, pagal kurį stengsis pažinti ir žiūrovams pristatyti mūsų daryklą. Tad galiu pažadėti, kad bus daug smagių akimirkų bei vyks tikrų tikriausia nealkoholinio alaus gelbėjimo misija“, – atskleidžia M. Horbačiauskas.

Mantas Bartuševičius / Organizatorių nuotr.

Ekskursiją po daryklą seksiančioje gyvoje, late night show tipo diskusijoje M. Bartuševičius kalbins „Volfas Engelman“ aludarį Giedrių, studijos koordinatorę Audronę bei marketingo vadovą Mantą, taip supažindindamas dalyvius su gamyklos veikla bei vertybėmis. Na, o dar daugiau smagių ir įdomių emocijų į diskusiją įneš žymus šalies iliuzionistas Antonas Lavrentjev.

Tiesa, bene daugiausiai organizatorių dėmesio skiriama virtualių „Volfas Engelman“ renginių naujienai – realiuoju laiku vyksiančiai viktorinai, kurios prizas – vertinga, aukštos kokybės kiaušinio tipo grilinė.

„Viktorinos metu visus kviesime prisijungti prie paprastai valdomos „AHASLIDES“ sistemos. Televizoriaus ar kompiuterio ekrane dalyviai matys klausimus, kuriuos pateiks M. Bartuševičius, ir galės pasirinkti savo atsakymo variantą. Viktoriną sudarys trys etapai: apie įmonės istoriją, apie gamybą ir apie produktus. Jei dalyviai atidžiai stebės M. Bartuševičiaus vedamą ekskursiją bei gyvą diskusiją, sunkumų atsakinėjant į klausimus kilti neturėtų“, – sako M. Horbačiauskas.

„Volfas Engelman“ gimtadienis / Organizatorių nuotr.

Stebėti ir dalyvauti seniausios nepertraukiamai Lietuvoje veikiančios, veiklą dar 1853 metais pradėjusios įmonės „Volfas Engelman“ 168-ojo gimtadienio šventėje visi norintys gali „Kas vyksta Kaune“ portale bei „Volfas Engelman Studija“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. M. Bartuševičiaus ekskursijos premjera bei ją sekanti gyva diskusija ir viktorina prasidės jau šį penktadienį, balandžio 16 d., 19 val.

Daugiau informacijos galima rasti ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.