Papildoma diena dzūkams nepadėjo – „Žalgiris“ dominavo Alytuje | Kas vyksta Kaune

Papildoma diena dzūkams nepadėjo – „Žalgiris“ dominavo Alytuje

M. Grigonis / Asociatyvi / DELFI nuotr.

„Betsafe–LKL“ čempionate Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę. Išvykoje žalgiriečiai rezultatu 95:78 (17:15, 26:18, 28:19, 24:26) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ ir įsirašė 22-ąją pergalę per 25 rungtynes.

Rungtynių pradžioje Thomasas Walkupas surinko penkis taškus iš eilės, tritaškį pataikė Karolis Lukošiūnas, Marius Grigonis pridėjo dvitaškį, Lukas Lekavičius pelnė keturis taškus, o kėlinio pabaigoje iš toli pataikė Augustine‘as Rubitas – 17:15.

Antrajame kėlinyje po keturis taškus surinko Steve‘as Vasturia ir Rokas Jokubaitis, po dvitaškį pataikė L.Lekavičius, A.Rubitas ir Martinas Gebenas – 31:21. Po krepšiu puikiai pralindo R.Jokubaitis, M.Gebenas įdėjo iš viršaus, po dvitaškį pataikė M.Grigonis ir Marekas Blaževičius, o Paulius Jankūnas surinko keturis – 43:33.

Po pertraukos M.Grigonis pataikė iš toli, M.Gebenas pridėjo dvitaškį, o L.Lekavičius surinko aštuonis taškus – 56:39. Dar keturiais taškais pasižymėjo M.Grigonis, po tritaškį smeigė K.Lukošiūnas, L.Lekavičius ir S.Vasturia, o T.Walkupas pataikė dvitaškį – 71:52.

Ketvirtajame kėlinyje T.Walkupas dukart pataikė iš toli, vieną tritaškį pridėjo A.Rubitas, o M.Gebenas pataikė baudos metimą – 81:63. Keturis taškus iš eilės surinko R.Jokubaitis, P.Jankūnas realizavo dvitaškį, M.Blaževičius taip pat sumetė keturis, dvitaškiu pasižymėjo Mantas Rubštavičius, o dvikovos pabaigoje du taškus pelnė A.Rubitas – 95:78.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 17 (4 rez. perd.), T.Walkupas 13, M.Grigonis 11 (4 rez. perd.), R.Jokubaitis 10 (2 per. kam.), A.Rubitas 10, S.Vasturia 7 (2 per. kam.), M.Gebenas 7 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Blaževičius 6 (9 atk. kam.), P.Jankūnas 6 (4 rez. perd.), K.Lukošiūnas 6 (3 per. kam.), M.Rubštavičius 2.

„Dzūkija“: V.Čižauskas 16 (4 rez. perd., 2 per. kam.), M.Jucikas 13 (2 per. kam., 3 blk.), G.Staniulis 12, S.Jasaitis 10 (5 atk. kam.).