Papildoma diena dzūkams nepadėjo – „Žalgiris“ dominavo Alytuje – Kas vyksta Kaune

Papildoma diena dzūkams nepadėjo – „Žalgiris“ dominavo Alytuje

Asociatyvi / DELFI nuotr.

„Betsafe–LKL“ čempionate Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę. Išvykoje žalgiriečiai rezultatu 95:78 (17:15, 26:18, 28:19, 24:26) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ ir įsirašė 22-ąją pergalę per 25 rungtynes.

Rungtynių pradžioje Thomasas Walkupas surinko penkis taškus iš eilės, tritaškį pataikė Karolis Lukošiūnas, Marius Grigonis pridėjo dvitaškį, Lukas Lekavičius pelnė keturis taškus, o kėlinio pabaigoje iš toli pataikė Augustine‘as Rubitas – 17:15.

Antrajame kėlinyje po keturis taškus surinko Steve‘as Vasturia ir Rokas Jokubaitis, po dvitaškį pataikė L.Lekavičius, A.Rubitas ir Martinas Gebenas – 31:21. Po krepšiu puikiai pralindo R.Jokubaitis, M.Gebenas įdėjo iš viršaus, po dvitaškį pataikė M.Grigonis ir Marekas Blaževičius, o Paulius Jankūnas surinko keturis – 43:33.

Po pertraukos M.Grigonis pataikė iš toli, M.Gebenas pridėjo dvitaškį, o L.Lekavičius surinko aštuonis taškus – 56:39. Dar keturiais taškais pasižymėjo M.Grigonis, po tritaškį smeigė K.Lukošiūnas, L.Lekavičius ir S.Vasturia, o T.Walkupas pataikė dvitaškį – 71:52.

Ketvirtajame kėlinyje T.Walkupas dukart pataikė iš toli, vieną tritaškį pridėjo A.Rubitas, o M.Gebenas pataikė baudos metimą – 81:63. Keturis taškus iš eilės surinko R.Jokubaitis, P.Jankūnas realizavo dvitaškį, M.Blaževičius taip pat sumetė keturis, dvitaškiu pasižymėjo Mantas Rubštavičius, o dvikovos pabaigoje du taškus pelnė A.Rubitas – 95:78.

Žalgiris“: L.Lekavičius 17 (4 rez. perd.), T.Walkupas 13, M.Grigonis 11 (4 rez. perd.), R.Jokubaitis 10 (2 per. kam.), A.Rubitas 10, S.Vasturia 7 (2 per. kam.), M.Gebenas 7 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Blaževičius 6 (9 atk. kam.), P.Jankūnas 6 (4 rez. perd.), K.Lukošiūnas 6 (3 per. kam.), M.Rubštavičius 2.

„Dzūkija“: V.Čižauskas 16 (4 rez. perd., 2 per. kam.), M.Jucikas 13 (2 per. kam., 3 blk.), G.Staniulis 12, S.Jasaitis 10 (5 atk. kam.).

Turnyrinė lentelė pateikiama iš SofaScore LiveScore
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.