„Žalgirio“ fanus ant sofų krašto pasodinęs „Lietkabelis“ krito namuose – Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ fanus ant sofų krašto pasodinęs „Lietkabelis“ krito namuose

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ grupės nuotr.

Iš pirmadienio į antradienį perkeltose „Betsafe–LKL“ rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pergalę. Martino Schillerio vadovaujami Lietuvos čempionai išvykoje rezultatu 94:88 (26:30, 32:16, 18:18, 18:24) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.

Susitikimo pradžioje dviem taškais su pražanga pasižymėjo Marius Grigonis, Martinas Gebenas pridėjo dvitaškį, o Paulius Jankūnas surinko aštuonis taškus. Tiesa, aikštės šeimininkai sužaidė gerą atkarpą ir kauniečiams teko juos vytis – 13:22. Po du taškus surinko M.Gebenas, P.Jankūnas ir Lukas Lekavičius, keturis pridėjo Marekas Blaževičius, o Patricio Garino kėlinį užbaigė taikliu tolimu metimu – 26:30.

Antrojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą ir atitrūko. Penkis taškus surinko P.Garino, L.Lekavičius ir Steve’as Vasturia smeigė po tritaškį, o M.Blaževičius, M.Gebenas ir Rokas Jokubaitis pridėjo po keturis taškus – 49:40. Dvitaškiais kėlinio pabaigoje vėl pasižymėjo P.Garino, M.Grigonis ir Thomasas Walkupas, o P.Jankūnas dar kartą pataikė iš toli – 58:46.

Po pertraukos keturiais taškais pasižymėjo M.Gebenas, Karolis Lukošiūnas pataikė iš toli, o penkis taškus iš eilės surinko ekipos kapitonas – 70:55. Per likusį kėlinio laiką iš toli taikliai atakavo M.Grigonis, o L.Lekavičius sumetė tris baudų metimus – 76:64.

Paskutinio ketvirčio pradžioje L.Lekavičius surinko keturis taškus, P.Garino įdėjo iš viršaus, P.Jankūnas smeigė dar vieną tritaškį, tačiau pranašumas tirpo – 85:82. Svarbius taškus dvitaškiu metimu pelnė M.Blaževičius, tritaškį ir vieną baudos metimą pridėjo R.Jokubaitis, o trys M.Grigonio baudų metimai įtvirtino pergalę – 94:88.

Žalgiris“: P.Jankūnas 21 (9 atk. kam.), L.Lekavičius 12 (4 rez. perd.), P.Garino 12, M.Gebenas 12, M.Grigonis 11 (4 rez. perd.), M.Blaževičius 10 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 8, S.Vasturia 3, K.Lukošiūnas 3, T.Walkupas 2 (4 rez. perd.).

„Lietkabelis“: K.Vinalesas 28, D.Gagičius 19, P.Valinskas 14, G.Masiulis 11.

Turnyrinė lentelė pateikiama iš SofaScore LiveScore
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.