Ilgąjį savaitgalį policija kontroliavo ne tik judėjimą: velykinės „premijos“ išdalytos virš 540 pažeidėjų – Kas vyksta Kaune

Ilgąjį savaitgalį policija kontroliavo ne tik judėjimą: velykinės „premijos“ išdalytos virš 540 pažeidėjų apgręžta per 1,7 tūkst. automobilių

BNS, Kas vyksta Kaune 2021/04/06 14:36
Vilkiko priekaboje rasti nelegalai
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Užtikrindama judėjimo tarp savivaldybių ribojimą policija ilgąjį Velykų savaitgalį apgręžė per 1,7 tūkst. automobilių, už šių reikalavimų pažeidimus skirtos 136 baudos, BNS informavo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Tuo metu ilgąjį savaitgalį Kauno apskrityje buvo sustabdyta ir patikrinta beveik 30 tūkst. transporto priemonių.

„Sekmadienį, kartu su Policijos generaliniu komisaru, lankėmės keliuose kontrolės postuose, akivaizdu, kad didžioji dalis žmonių važiavo turėdami tam priežastį ir pasirūpinę reikiamais dokumentais, vis tik buvo apsukta virš 1700 transporto priemonių, nubausti 136 asmenys“, – BNS perduotame komentare teigė ji.

Anot jos, iš viso savaitgalį judėjimo apribojimų kontrolę užtikrino apie 3 tūkst. policijos pareigūnų, jiems talkino šauliai, Karo policijos, Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai ir kiti partneriai.

„Tikiuosi, kad griežta judėjimo kontrolė šventiniu laikotarpiu padės mums išlaikyti stabilius sergamumo rodiklius ir pamažu judėti link didesnių atlaisvinimų“, – sakė A. Bilotaitė.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS informavo, kad per šventinį savaitgalį policijos pareigūnai patikrino daugiau kaip 200 tūkst. automobilių.

Pasak jo, pat patikrinta ir 122 traukinių maršrutai bei 213 – maršrutinių autobusų. Traukiniais vykti pareigūnai neleido 27 asmenims, autobusais – šešiems.

Iš viso savaitgalį policijos pareigūnai fiksavo 543 karantino reikalavimų pažeidimus, daugiausiai jų – 368 – sudaro daugiau kaip vieno šeimos ūkio kontaktai.

Visą praėjusią savaitę, nuo pirmadienio iki sekmadienio, surašyti 856 administracinių nusižengimų protokolai už karantino reikalavimų pažeidimus. Daugiau kaip du trečdaliai jų – 586 – skirta už daugiau kaip vieno šeimos ūkio kontaktus, 35 protokolai surašyti vakarėlius rengusiems asmenims, 42 – nesilaikiusiems saviizoliacijos.

Kauno apskrityje apgręžti 456 automobiliai

Kauno apskrityje esančiuose judėjimo kontrolės patikros postuose pareigūnai antrąją Velykų dieną sustabdė ir patikrino daugiau nei 8600 transporto priemonių, 80 jų teko apsisukti.

Kaišiadorių rajone sustabdyti patikrinti 954 automobiliai, iš jų apsigręžti teko 3, Kėdainių rajone iš patikrintų 298 suktis atgal reikėjo 23 ir Jonavos rajone 208 patikrintų automobilių grįžti turėjo 2.

Kauno apskrities policija praneša, kad patikrinimų metu išaiškinta ir 10 įvairių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp kurių – vienas neblaivus vairuotojas.

Iš viso ilgąjį savaitgalį Kauno apskrityje buvo sustabdyta ir patikrinta beveik 30 tūkst. transporto priemonių, 456 iš jų apsuktos.

Judėjimo tarp savivaldybių ribojimai Lietuvoje įsigaliojo gruodžio viduryje, kovo viduryje jie buvo panaikinti, draudimas vidaus kelionėms liko galioti tik 16-oje prasčiausius epidemiologinius rodiklius demonstravusių savivaldybių.

Siekiant sustabdyti COVID-19 plitimą Vyriausybė prieš dvi savaites nusprendė iki balandžio 6 dienos atnaujinti judėjimo tarp šalies savivaldybių draudimą.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys antradienį pranešė, kad pasibaigus šiam laikotarpiui judėjimo ribojimai daugiau pratęsiami nebus.

Nuo lapkričio pradžios besitęsiantis karantinas, Ministrų kabineto sprendimu, prieš dvi savaites pratęstas iki balandžio pabaigos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.