Paaiškėjo vakarykščių „Porsche“ gaudynių priežastys: užpuolimas, persekiojimas ir šaunamasis ginklas – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo vakarykščių „Porsche“ gaudynių priežastys: užpuolimas, persekiojimas ir šaunamasis ginklas

Stopkadras

Sekmadienį Šilainiuose skrieję prabangūs automobiliai sustabdyti, o šį rytą paaiškėjo daugiau šio įvykio detalių. Įsivėlė ir galimai šaunamasis ginklas ir nesutarimai tarp skirtingų grupių žmonių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Vakar į redakciją plūdo kauniečių užfiksuoti vaizdai iš minėtų gaudynių ir pareigūnų sulaikymo operacijos. Kauniečiai teigė, kad pareigūnai vaikėsi du „Porsche“ automobilius, kurių vairuotojai galimai neblaivūs. Pilka transporto priemonė esą didžiuliu greičiu skriejo Varnių gatve ir vos nepartrenkė žmogaus.

Apie 19 val. skaitytojas nurodė, kad vienas „Porsche“ buvo užblokuotas Milikonių kalno apačioje, link automobilio nubėgo ginkluoti pareigūnai. Gyventojai taip pat tvirtino panašiu metu regėję automobilio sulaikymo operaciją Raudondvario plente, ties „Regitros“ sankryža.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, balandžio 4 d. apie 18 val. Kaune, Šilainių pl., prie kapinių, vyras gimęs 1985 metais ir moteris gimusi 1990 metais, užsipuolė vyrą gimusį 1983 metais, bei kartu automobilyje sėdėjusius asmenis (g. 1981 m. ir 2010 m.).

Šie pasišalino, tačiau vyras ir moteris Kaune, Baltų pr., vijosi automobiliu „Porsche Cayene“, taip pat prisijungė automobilis „Range Rover“, kuriuo važiavę asmenys galimai demonstravo daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą.

Įtariamieji vyras ir moteris (1985 m. ir 1990 m.) uždaryti į areštinę. Kiti įvykyje dalyvavę asmenys nustatinėjami.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.