Kaunietė mokytoja pasipiktino dėl stringančių duomenų apie vakcinaciją – Kas vyksta Kaune

Kaunietė mokytoja pasipiktino dėl stringančių duomenų apie vakcinaciją

Atidarytas didžiausias Lietuvoje vakcinavimo centras
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi pasipiktinusi pedagogė, kuri e-sveikata sistemoje nesulaukia duomenų apie įvykdytą revakcinaciją, todėl negali savo mokymo įstaigai pateikti pažymos apie užbaigtą vakcinacijos procesą, kuris atleidžia ją nuo prievolės testuotis kartą per savaitę, jei nori vesti kontaktinius užsiėmimus.

„Nesuprantu, ką ten tiek laiko suvedinėti? Man iškart po Velykų vyks pamoka, o kad ją galėčiau vesti kontaktiniu būdu, man būtina pasidaryti testą arba pristatyti pažymą, kad esu gavusi abi vakcinos dozes“, – portalui sakė moteris (vardas ir pavardė redakcijai žinomi).

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre dirbanti pedagogė teigė, kad antrą vakcinos dozę gavo antradienį, tačiau ketvirtadienį jos duomenys vis dar nebuvo suvesti.

Paskambinus į vakcinacijos centrą, buvo pasakyta, kad dėl didelių apimčių duomenų nespėjama suvesti, todėl buvo paprašyta šiek tiek luktelėti. „Kitą savaitę jau tikrai turėtų būti duomenys e-sveikata sistemoje, jei nebus – skambinkite, žiūrėsime, kas galėjo nutikti“, – sakė telefonu atsiliepusi registratorė.

„Nenoriu laukti. Juk negi taip sudėtinga suvesti žmonių, kuriems reikalingos pažymos, duomenis pirmumo tvarka? Pilna pensininkų, kuriems gyvenime jokios pažymos neprireiks, tai jie tegul ir laukia“, – pasipiktinimo neslėpė moteris.

Vakcinacijos veiklą Kaune koordinuojančios įstaigos Kauno miesto poliklinikos vadovas Paulius Kibiša tvirtino, kad vakcinuotų žmonių duomenys yra suvedami iškart tą pačią dieną, o paros neatitikimas tarp vakcinuotų ir paskelbtų e-sveikata sistemoje gali būti kelių dešimčių.

Vadovas operatyviai pavedė atsakingiems darbuotojams išsiaiškinti, kurioje vietoje galėjo užstrigti į portalą pasikreipusios nepatenkintos pedagogės duomenų suvedimo procesas. Penktadienio rytą mokytoja pranešė gavusi el. laišką, kad jos problema dėl duomenų suvedimo į e-sveikata sistemą buvo išspręsta. „Abejoju, ar būtų kažkas įvykę, jei būčiau nieko nedariusi“, – rašė ji.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.