Naujausia informacija vykstantiems į Estiją: išimtys skiepytiems keliautojams – Kas vyksta Kaune

Naujausia informacija vykstantiems į Estiją: išimtys skiepytiems keliautojams

BNS 2021/03/30 19:44
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Estijos vyriausybė antradienį nusprendė, kad į šalį iš Lietuvos, Latvijos ir Suomijos atvykstantiems keleiviams bus taikomi tokie patys reikalavimai kaip žmonėms, atvykstantiems iš kitų Europos valstybių.

Tai reiškia, kad nuo balandžio 5-osios visi žmonės, kirsiantys Estijos sieną, privalės 10 dienų izoliuotis. Išimtis bus taikoma žmonėms, per pastarąjį pusmetį pasveikusiems nuo COVID-19 ar užbaigusiems skiepijimo kursą.

Kaip ir atvykėlių iš kitų šalių atveju, saviizoliacijos laiką bus galima sutrumpinti per 72 val. iki atvykimo gavus neigiamą COVID-19 testo atsakymą ir ne anksčiau kaip šeštą dieną po atvykimo gavus antro testo neigiamą atsakymą.

Vyriausybės sprendimu, į Estiją atvykstantys žmonės turės galimybę dar nepasibaigus izoliacijos periodui grįžti į šalį, iš kurios išvyko, jei keliavo dėl svarbaus darbo, studijų ar su šeima susijusio renginio.

Šie reikalavimai nebus taikomi Valkos Latvijoje ir Valgos Estijoje gyventojams, reguliariai kertantiems sieną, jei jiems nepasireiškia COVID-19 simptomai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA