Įsibėgėjęs „Žalgiris“užtikrintai nugalėjo Berlyno „Alba” – Puslapis 3 – Kas vyksta Kaune

Įsibėgėjęs „Žalgiris“užtikrintai nugalėjo Berlyno „Alba”

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgiris“ iškovojo pergalę Eurolygoje. „Žalgirio“ arenoje kauniečiai rezultatu 96:86 (21:23, 20:28, 27:10, 28:25) įveikė Berlyno ALBA ekipą.

Thomasas Walkupas pirmuosius komandos taškus pelnė dvitaškiu metimu, Nigelas Hayesas surinko penkis taškus iš eilės. Įpusėjus kėliniui žalgiriečiai vijosi varžovus – 7:12. Dar vieną dvitaškį pridėjo T.Walkupas, Marius Grigonis sumetė tris baudų metimus, Lukas Lekavičius, Martinas Gebenas ir Patricio Garino taip pat įsirašė po du taškus, o kėlinio pabaigoje L.Lekavičius dar smeigė ir tritaškį – 21:23.

Antrojo kėlinio pradžioje iš toli pataikė Karolis Lukošiūnas, aštriai po krepšiu prasiveržė P.Garino, M.Gebenas pataikė iš vidutinio nuotolio, o N.Hayesas ir L.Lekavičius pataikė po antrą savo tritaškį – 34:35. Tolimą metimą realizavo ir T.Walkupas, iš po krepšio dviem taškais pasižymėjo L.Lekavičius, tą patį pakartojo ir N.Hayesas, tačiau prieš pat pertrauką deficitas išaugo iki dviženklio – 41:51.

Po pertraukos dvitaškius sumetė Joffrey Lauvergne, N.Hayesas ir T.Walkupas, Rokas Jokubaitis surinko penkis taškus iš eilės, o M.Gebenas įdėjo iš viršaus – 54:58. N.Hayesas pasižymėjo dviem taškais su pražanga, iš po krepšio taikliai atakavo M.Gebenas, o L.Lekavičius pataikė iš toli – 62:58. Kėlinuką dviem taikliais tolimais metimais uždarė K.Lukošiūnas – 68:61.

Savo gerą pasirodymą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje pratęsė penkis taškus surinkęs L.Lekavičius, du tritaškius smeigė T.Walkupas, o M.Gebenas pelnė du lengvus taškus iš po krepšio – 81:66. Po tritaškį pataikė L.Lekavičius ir M.Grigonis, du baudų metimus sumetė M.Gebenas, iš toli pataikė K.Lukošiūnas, dvitaškį pridėjo J.Lauvergne ir kauniečiai šventė pergalę rezultatu 96:86.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 21 (5 rez. perd.), N.Hayesas 15, T.Walkupas 15 (5 rez. perd.), M.Gebenas 12, K.Lukošiūnas 12, M.Grigonis 6, R.Jokubaitis 5 (4 rez. perd.), J.Lauvergne 4, P.Garino 4, S.Vasturia 0, P.Jankūnas 0 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Blaževičius 0.

ALBA: M.Erikssonas 19, P.Siva 16, J.Grangeris 15.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.