„Via Baltica“ magistralėje vilkikas paskendo liepsnose – Kas vyksta Kaune

„Via Baltica“ magistralėje vilkikas paskendo liepsnose

Saulėtas penktadienis vairuotojams toliau neša nelaimes. Ryte skaudus susidūrimas įvyko A1 keliu važiuojant link Ariogalos, o popiet magistralėje „Via Baltica“ supleškėjo vilkikas.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ grupėje apie 15.20 val. paviešintame vaizdo įraše, krovininė transporto priemonė degė atvira liepsna, į dangų kilo tirštas juodų dūmų kamuolys.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad pranešimas apie nelaimę A8 kelyje, ties Nociūnų gyvenviete Pelėdnagių seniūnijoje, gautas 15.05 val.

Krovininiam vilkikui iš paskos važiavęs pranešėjas nurodė, kad transporto priemonė užsidegė atvira liepsna, pasimetęs vairuotojas lakstė aplink sunkvežimį. Pirminiais duomenimis, žmonės nelaimės metu nenukentėjo, likviduojami įvykio padariniai.

Tuo metu važiuojant link Nociūnų „Via Baltica“ magistrale stoja eismas, kauniečiai taip pat praneša apie 222 kelyje Vandžiogalos kryptimi besidriekiančią spūstį, užtrukti gali tekti ir Islandijos plente bei A1 kelyje ties Giraite.

Kauniečiams penktadienio popietę sunkiai sekasi laviruoti ir miesto gatvėmis. 15 val. gyventojai pasidalijo avarijos P. Lukšio ir S. Žukausko gatvių sankryžoje atvaizdu.

Avarija S. Žukausko gatvėje / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Lengvasis automobilis čia rėžėsi į šviesoforo stulpą. Įforminus eismo įvykį, kauniečių teigimu, šiek tiek po 15 val. policijos ir apdaužytos transporto priemonės sankryžoje jau nebebuvo, skiriamojoje juostoje liko tįsoti išverstas šviesoforas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA