Nuo pirmadienio savarankiškai dirbantiems – nauja parama – Kas vyksta Kaune

Nuo pirmadienio savarankiškai dirbantiems – nauja parama

ELTA 2021/03/24 13:41
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Vyriausybė trečiadienį posėdyje patvirtino subsidijų nuo pandemijos nukentėjusiems savarankiškiems darbuotojams skyrimo tvarką.

Žmonės galės pretenduoti jau nuo pirmadienio, kovo 29 dienos”, – Vyriausybės posėdyje sakė ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Subsidija individualią veiklą pagal pažymą vykdančiam asmeniui sudarytų 100 proc. už 2019 metais nuo individualios veiklos apmokestinamųjų pajamų apskaičiuotos gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumos, bet ne mažiau kaip 100 eurų ir ne daugiau kaip 18 minimalių mėnesio atlyginimų (MMA).

Subsidija asmeniui, vykdančiam individualią veiklą pagal verslo liudijimą, taip pat sudarytų 100 proc. už 2019 metais individualiai veiklai įsigyto verslo liudijimo sumokėto nustatyto fiksuoto dydžio pajamų mokesčio sumos, bet ne mažiau kaip 100 eurų ir ne daugiau kaip 18 MMA.

Jei asmuo individualią veiklą pradėjo vykdyti 2020 metais ir ją vykdė ne trumpiau kaip 90 kalendorinių dienų nenutrūkstamai arba su pertraukomis, subsidija sudaro 100 eurų.

Priemonei įgyvendinti skiriama 20 mln. eurų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA