Ieškomas visas tarnybas ir „Arą“ Vilijampolėje ant kojų sukėlęs meistras | Kas vyksta Kaune

Ieškomas visas tarnybas ir „Arą“ Vilijampolėje ant kojų sukėlęs meistras

"Kas vyksta Kaune" ir Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl neteisėto disponavimo sprogmenimis, kuomet kovo 1 d. apie 16.45 val. Kaune, Raudondvario pl. esančioje „Iki“ parduotuvėje parduotuvėje, vyras prie pirkėjų daiktų saugojimo spintelių paliko daiktą, panašų į savadarbį sprogmenį.

Kaip rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai, atvykę „Aro“ pareigūnai, apžiūrėję minėtą daiktą, nurodė, kad tai galimai akumuliatorinės baterijos, tačiau prie dviejų baterijų prijungtas laidas sukėlė įtarimą, todėl daiktas Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ paimtas tolimesnei apžiūrai.

Vaizdo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Santakos policijos komisariatą telefonu 8 700 60680 arba rašyti el. p. viktorija.palioniene@policija.lt.

Ieškomas vyras galimai palikęs sprogmenį / Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo sk. prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA