Policijos pareigūnai sėda į naujus „Seat Leon“: daugiausiai jų skirta Kauno apskričiai – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Policijos pareigūnai sėda į naujus „Seat Leon“: daugiausiai jų skirta Kauno apskričiai

delfi.lt / Dina Sergijenko 2021/03/18 12:05
Nauji policijos automobiliai / DELFI nuotr.

Lietuvos policija įsigijo 103 naujus „Seat Leon“ universalus. Automobiliuose įrengta policijai reikalinga įranga, tarp kurios ir dvi nuolat filmuojančios kameros – priekyje ir gale. Teigiama, kad didžioji dalis automobilių bus skirta Kauno apskričiai.

Visi įsigyti automobiliai – universalai, kurių vienas kainavo 23 tūkst. eurų. Įranga – ne itin gausi. Automobiliai aprūpinti 1,5 l darbinio tūrio 110 kW galios varikliais, turi mechanines pavarų dėžes.

Kaip aiškino Renatas Požėla, Lietuvos policijos generalinis komisaras, automobiliai bus naudojami pačiai įvairiausiai veiklai, ne tik patruliavimui ar greitajam reagavimui, todėl pasirinktos versijos su mechaninėmis pavarų dėžėmis.

Pasak jo, tai pirmas kartas, kai policijos pareigūnai sės į „Seat Leon“ automobilius. Pastarieji išsirinkti iš 8 paskelbtame konkurse dalyvavusių ženklų.

Nauji automobiliai bus paskirstyti po visą Lietuvą, visgi, sakė R. Požėla, daugiausiai jų teks Kauno apskrities pareigūnams.

Iš viso policijos pareigūnų automobilių parke yra apie 1700 transporto priemonių. Iš jų daugiau nei 1000 – apklijuotų policijos skiriamaisiais ženklais.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA