Įspūdingą turkų pergalių seriją nutraukti bandęs „Žalgiris“ pralaimėjo nejuokingu skirtumu | Kas vyksta Kaune

Įspūdingą turkų pergalių seriją nutraukti bandęs „Žalgiris“ pralaimėjo nejuokingu skirtumu rungtynes apkartino J. Lauvergne'o trauma

Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ patyrė skaudų pralaimėjimą Eurolygos rungtynėse Stambule. Kauniečiai išvykoje rezultatu 62:89 (12:26, 16:23, 20:27, 14:13) pripažino „Anadolu Efes“ pranašumą.

Susitikimo pradžioje po du taškus surinko Joffrey Lauvergne’as ir Rokas Jokubaitis, Thomasas Walkupas pelnė keturis, tačiau iškart teko vytis varžovus – 8:17. Kėlinio viduryje kauniečių puolimas sustojo ir per kiek daugiau nei keturias minutes keturis taškus komandai surinko J. Lauvergne’as – 12:26.

Antrame ketvirtyje dvitaškį pataikė T. Walkupas, keturis taškus pridėjo Augustine’as Rubitas, o penkis paeiliui surinko Marius Grigonis – 23:42. Kėlinio pabaigoje dar vieną dviejų taškų vertės metimą realizavo T. Walkupas, o kėlinį taikliu tritaškiu pabaigė Paulius Jankūnas – 28:46.

Po pertraukos Nigelas Hayesas pasižymėjo dviem taškais, M. Grigonis smeigė tritaškį, o po du taškus surinko T. Walkupas ir A. Rubitas – 37:58. M. Grigonis pataikė dar du tolimus metimus, dvitaškiu pasižymėjo Martinas Gebenas, o trečią ketvirtį pabaigė taiklus T. Walkupo metimas iš toli – 48:76.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje dar vieną taiklų dvitaškį įsirašė T. Walkupas, A. Rubitas surinko septynis taškus, o R. Jokubaitis penkis – 62:89.

Dvikovos pabaigti negalėjo J. Lauvergne’as, kuris pirmoje rungtynių pusėje patyrė nugaros sumušimą ir žaidė mažiau nei 10 minučių.

„Žalgiris“: T. Walkupas 15 (8 rez. perd.), M. Grigonis 14, A. Rubitas 13 (8 atk. kam.), R. Jokubaitis 7, J. Lauvergne 6, P. Jankūnas 3 (8 atk. kam.), N. Hayesas 2, M. Gebenas 2, L. Lekavičius 0, K. Lukošiūnas 0, S. Vasturia 0.

Anadolu Efes“: S. Larkinas 18, V. Micičius 17, R. Beauboisas 12, S. Sanli 12, K. Simonas 11.