„Žalgiris“ Utenoje už žudikišką V. Kariniausko tritaškį atsiėmė su kaupu – Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ Utenoje už žudikišką V. Kariniausko tritaškį atsiėmė su kaupu

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

„Betsafe–LKL“ čempionate – dar viena Lietuvos čempionų pergalė. Kauno „Žalgiris“ išvykoje rezultatu 102:78 (27:18, 24:16, 27:24, 24:20) sutriuškino Utenos „Juventus“.

Marius Grigonis per pusę pirmojo kėlinio pataikė du tolimus metimus, o Joffrey Lauvergne’as pelnė du taškus su varžovo pražanga – 9:9. Rokas Jokubaitis pelnė septynis taškus, po du pridėjo J. Lauvergne’as ir Augustine’as Rubitas, keturis Martinas Gebenas, o kėlinuką taikliu tolimu metimu uždarė Karolis Lukošiūnas – 27:18.

Penkis taškus iš eilės pridėjo Lukas Lekavičius, A. Rubitas pataikė iš toli, o Marekas Blaževičius, R. Jokubaitis ir M. Grigonis pataikė po dvitaškį – 41:27. M. Blaževičius pelnė dar du taškus, o kėlinio pabaigoje gerą atkarpą sužaidęs Nigelas Hayesas įmetė aštuonis – 51:34.

Po pertraukos tris taškus įsirašė M. Gebenas, dešimt surinko M. Grigonis, o Paulius Jankūnas pataikė tritaškį – 67:50. P. Jankūnas ir Steve’as Vasturia sumetė baudų metimus, R. Jokubaitis įdėjo iš viršaus ir sumetė du baudų metimus, o kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė A. Rubitas – 78:58.

P. Jankūnas ir S. Vasturia paskutinį ketvirtį pradėjo taikliais dvitaškiais, o L. Lekavičius ir K. Lukošiūnas pasižymėjo surinkdami po tris taškus – 88:66. M. Gebenas įdėjo iš viršaus, P. Jankūnas pataikė tritaškį ir sumetė baudas – 95:70. K. Lukošiūnas smeigė dar vieną tritaškį, S. Vasturia pelnė šimtąjį komandos tašką, o M. Blaževičius kalė paskutinę vinį dėjimu iš viršaus – 102:78.

„Žalgiris“: M. Grigonis 18, R. Jokubaitis 13 (6 rez. perd., 4 per. kam.), P. Jankūnas 12 (4 rez. perd.), K. Lukošiūnas 9, M. Gebenas 9, L. Lekavičius 8, N. Hayesas 8, A. Rubitas 8, M. Blaževičius 6, S. Vasturia 6 (4 rez. perd.), J. Lauvergne 5.

„Juventus“: B. Crawfordas 18, G. Matulis 17, Ž. Skučas 15, M. Runkauskas 12.

Primename, kad šeimininkai šiame susitikime vertėsi be traumuotų lyderių Vaido Kariniausko, Igno Vaitkaus ir Martyno Gecevičiaus. „Žalgiriui“ nepadėjo Thomasas Walkupas ir traumuoti Artūras Milaknis bei Patricio Garino. J. Lauvergne’as žaidė tik 6 minutes.

Sausio 31 d. žalgiriečiai prieš „Juventus“ Utenoje krito 87:90, paskutinėmis kėlinio sekundėmis tritaškį pataikius V. Kariniauskui.