Du jauni vyrai Savanorių prospekte peiliu sunkiai sužalojo žmogų – Kas vyksta Kaune

Du jauni vyrai Savanorių prospekte peiliu sunkiai sužalojo žmogų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno policija sekmadienį pranešė apie praėjusią dieną Savanorių prospekte esančiame name įvykdytą nusikaltimą. Du neblaivūs jaunuoliai peiliu sunkiai sužalojo vyrą. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę, įtariamieji – areštinėje.

Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, kovo 6 d., apie 22.07 val., Savanorių prospekte, name, du asmenys peiliu sužalojo 1970 m. gimusį vyrą, kuris paguldytas į ligoninę.

Neblaivūs įtariamieji, gimę 2002 m. ir 1998 m., kuriems nustatytas 0,69 prom. ir 1,85 prom. girtumas, uždaryti į areštinę.

Kauno apskrities VPK pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR baudžiamojo kodekso 135 str. 1 d., dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Pagal 135 straipsnio 1 dalį, tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo neteko regos, klausos, kalbos, vaisingumo, nėštumo ar kitaip buvo sunkiai suluošintas, susirgo sunkia nepagydoma ar ilgai trunkančia liga, realiai gresiančia gyvybei ar stipriai sutrikdančia žmogaus psichiką, arba prarado didelę dalį profesinio ar bendro darbingumo, arba buvo nepataisomai subjaurotas nukentėjusio asmens kūnas, baudžiamas laisvės atėmimu iki dešimties metų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA