Prašo pagalbos: pavojingi nusikaltėliai gali slapstytis Lietuvoje – Kas vyksta Kaune

Prašo pagalbos: pavojingi nusikaltėliai gali slapstytis Lietuvoje

Policijos departamento nuotr.

Latvijos Respublikos policija ieško nuotraukose pavaizduotų asmenų, kurie įtariami pasikėsinimu nužudyti pareigūną.

2020 m. lapkričio 6 d. apie 7.06 val. ryte Daugpilyje, Latvijos valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnas, pakeliui į tarnybos vietą buvo užpultas dviejų vyrų, kurie kėsinosi jį nužudyti, rašoma Policijos departamento pranešime žiniasklaidai.

Tyrimo metu nustatyta, kad nuotraukose užfiskuoti asmenys gali būti susiję su įvykdytu nusikaltimu. Latvijos Respublikos valastybinės policijos pareigūnai prašo peržiūrėti nuotraukas, ir turint informacijos apie nuotraukose pavaizduotus asmenis, jų duomenis, galimą buvimo vietą ar kitą reikšmingą informaciją, padėsiančią nustatyti šių asmenų buvimo vietą, informuoti policiją.

Informaciją galima suteikti telefonu Nr. 85 271 9739, el. paštu lkpb.sont2v.3@policija.lt, arba tiesiogiai Latvijos policijai – kipinfo21@vp.gov.lv.

Policija garantuoja informaciją suteikusio asmens anonimiškumą. „Įspėjame, kad asmenys yra pavojingi, žinant jų buvimo vietą prašoma laikytis atsargumo priemonių, prie jų nesiartinti ir jokiu būdu nebandyti jų sulaikyti patiems“, – rašoma pranešime.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA