Kauno rajone prasidėjęs ledonešis Neryje įgauna pagreitį – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone prasidėjęs ledonešis Neryje įgauna pagreitį

Kaip teigia portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys prie Neries, šeštadienį vakare prasidėjęs ledonešis kol kas upės vandens nepakelia daugiau dviejų metrų, tačiau atrodo, kad šiemet Kauno apylinkėse, nepaisant didelių ledų sangrūdų, rimtesnio potvynio pavyks išvengti.

Ledonešis Neryje ties Kaunu

Ties Radikių kaimu sekmadienio pavakarę atvyko ir ugniagesiai-gelbėtojai, kurie žada budėti, kol pro gyvenvietę praplauks ties Karmėlava pajudėjusi milžiniška ledo lytis.

Kaip jau skelbė portalas „Kas vyksta Kaune“, šeštadienio vakarą pajudėjusios ledo lytys ties Kaunu stipriai nestrigo, mat Kleboniškio tilto statytojai su specialia technika nuo ledo vadavo Neries upės vagą iki pat Radikių gyvenvietės.

Vietos gyventojai pasakoja, kad vanduo per pastarąją parą upėje pakilo iki dviejų metrų, tačiau vis atslūgsta ir vėl pakyla. Upe matosi plaukiantys įvairūs pontoniniai liepteliai.

Teigiama, kad ugniagesiai yra pasiruošę 22 gelbėjimo valtis, kurios bus skirtos evakuacijai, 37 vandens pompas. Į pagalbą gelbėtojams ateis 30 ugniagesių savanorių. Policija esant kritinei situacijai į rizikos zonas planuoja išsiųsti 4 policijos ekipažus, jeigu prireiktų ir daugiau.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA