Savaitės pradžia bus pavasariška, tačiau žiemiški orai gali sugrįžti – Kas vyksta Kaune

Savaitės pradžia bus pavasariška, tačiau žiemiški orai gali sugrįžti

ELTA / Valentina Gudienė 2021/02/28 10:18
R. Tenio nuotr.

Savaitės pradžioje orai dar bus pavasariški ir toliau tirpdys užsilikusį sniegą, tačiau antroje savaitės pusėje įsiveršianti šalta oro masė gali neilgam sugrąžinti žiemą.

Sekmadienio naktį nedaug pasnigo rytiniuose šalies rajonuose, bet, nepaisant iškritusio šviežio sniego, sekmadienį ir toliau žengs pavasaris, LRT Radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė.

Pasak jos, vakarinėje šalies pusėje vyraus nepastoviai debesuoti, su saulėtais tarpsniais, be kritulių orai, o įdienojus temperatūra daug kur kils iki 7-9 laipsnių šilumos. Virš rytinių rajonų telksis gana tankūs debesys su nedideliais krituliais – šlapdriba ir lietumi. Čia temperatūra bus žemesnė – apie 4-6 laipsnius šilumos. Panaši temperatūra numatoma ir pajūryje.

Pirmoje dienos pusėje pūs pietvakarių, vakarų, o antroje dienos pusėje – jau šiaurės vakarų vidutinio stiprumo vėjas.

Pirmadienį, kovo 1-ąją, kritulių nenumatoma, naktį debesys prasisklaidys, tačiau vėjui nurimus po vidurnakčio pradės formuotis rūkas, pašalus balutes padengs plikledis. Žemiausia nakties temperatūra kris iki 1-4 laipsnių šalčio.

Dieną vakariniuose, šiauriniuose rajonuose saulė vėl kaitaliosis su debesimis, oras šiuose regionuose šils iki 8-11 laipsnių šilumos, o pietrytiniuose rajonuose, kurie lėtai vaduosis iš rūkų ir žemų debesų skraistės, bus tik apie 5-6 laipsnius šilumos.

Panašūs pavasariški orai tęsis iki savaitės vidurio, o antroje savaitės pusėje jau gali įsiveržti šaltas oras, gal net neilgam sugrįš ir žiema, sakė sinoptikė.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA