Didelė avarija Šilainiuose: sumaitoti net 5 automobiliai – Kas vyksta Kaune

Didelė avarija Šilainiuose: sumaitoti net 5 automobiliai papildyta detalėmis apie įvykį

KAS VYKSTA KAUNE, DELFI 2021/02/27 21:02

Šeštadienio vakarą Šilainiuose esančioje Baltijos gatvėje įvyko didelė avarija. Kaip pranešė skaitytojai, avarijoje buvo apgadinti net 5 automobiliai.

Kaip pasakojo eismo įvykio liudininkai, dvi mašinos nuo Antros ligonines [Redakcijos pastaba: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės] važiuodamos nepasidalino keliu, viena neteko kontrolės ir atsitrenkė į kitoj pusėje stovinčias mašinas.

Pasak liudininkų, tai „BMW“ automobilis neteko kontrolės, tačiau būtent kuris šios markės automobilis kaltas – jie pasakyti negalėjo.

Papildyta 21:24 val. įvykio detalėmis

Kaip paaiškėjo, kad „BMW“ trenkėsi į kelkraštyje stovintį „VW Golf“, šis nuo smūgio rėžėsi į du šalia paliktus „BMW“ automobilius. Vienas iš „BMW“ dar kliudė „VW Polo“, kuris po smūgio atsidūrė važiuojamojoje dalyje ir susidūrė su pro šalį važiavusiu dar vienu „BMW“.

Vaizdą po avarijos užfiksavę žmonės tuoj pat suskaičiavo, kad per masinę avariją apdaužyti net keturi „BMW“ automobiliai.

Avarija įvyko apie 19.17 val. Atvykus policijai avarijos kaltininkas, gimęs 1992 m. buvo įvykio vietoje. Vyras pasitikrino alkoholio matuokliu. Jis buvo blaivus.

Masinės avarijos kaltininkas, kaip spėja avarijos liudininkai, galėjo viršyti leistiną greitį. O po galinio rato smūgio į bordiūrą mašina tapo nevaldoma.

Laimei, įvykio metu niekas nenukentėjo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA