Melagienų skleidėjai nusitaikė į G. Landsbergį: Lenkijoje išplatinta pikantiška žinia – Kas vyksta Kaune

Melagienų skleidėjai nusitaikė į G. Landsbergį: Lenkijoje išplatinta pikantiška žinia

DELFI ir "Kas vyksta Kaune" nuotr.

Šiandien, vasario 26 dieną, buvo įvykdyta informacinė ataka prieš Lietuvos–Lenkijos santykius ir NATO karius. Melagingo pranešimo, kuris trumpai buvo pasirodęs viename iš lenkiškų portalų, taikiniu tapo Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, Lenkijos politinė vadovybė bei JAV kariai.

Reaguojant į šį dezinformacinį išpuolį Lietuvos užsienio reikalų ministerija bendradarbiauja su Lenkijos kolegomis, pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Viešoje erdvėje išplitusią melagieną pastebėjo ir „Kas vyksta Kauneskaitytojai, jų teigimu, publikacija prieinama buvo tik keletą minučių, tačiau žinia apie politikų ir generolo sekso skandalą visgi spėjo išplisti socialiniuose tinkluose.

Melagiena / Skaitytojo nuotr.

„Kodėl ir kas ištrynė straipsnį iš lenkų spaudos? Ieškau žmonių, kas pasidarė kopijas, nes aš skaičiau per vertėją“, – savo akimis netikėjo publikaciją pamatęs vyras.

Užsienio reikalų ministerija atkreipia dėmesį į pastaruoju metu suintensyvėjusias informacines bei kibernetines-informacines atakas, kuriomis siekiama pakenkti draugiškiems Lietuvos-Lenkijos santykiams ir kiršinti lietuvių ir lenkų tautas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA