Į šalį numetę kaukes kauniečiai išlaisvino šypsenas - Kas vyksta Kaune

Į šalį numetę kaukes kauniečiai išlaisvino šypsenas

R. Tenio nuotr.

Vyriausybė trečiadienį dar vienam mėnesiui pratęsė karantiną, tačiau leido lauke nedėvėti kaukių. Šio atlaisvinimo ilgai laukę kauniečiai ketvirtadienio popietę patraukė į Laisvės alėją ir į šalį nusimetę kaukes praeiviams pagaliau dovanojo šypsenas, nepabūgo ir pasimaivyti.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ fotografo užfiksuotose nuotraukose, vakar Vyriausybei nusprendus, kad nuo šio ketvirtadienio bus galima nedėvėti kaukių atvirose vietose, kauniečiai noriai naudojasi nauja privilegija, o vis pavasarėjantis oras leidžia mėgautis maloniais pasivaikščiojimais Kauno širdyje.

Tiesa, kaukių atviroje vietoje galima nedėvėti tik tada, kai išlaikomas bent dviejų metrų atstumas arba kartu vaikštinėja vienos šeimos nariai. Kaukių dėvėjimo uždarose vietose reikalavimai nesikeičia.

Beje, Kaune kelias dienas iš eilės fiksuojant padidėjusį oro užterštumą kietosiomis dalelėmis ir azoto oksidais, Kauno technologijos universiteto Aplinkosaugos technologijos katedros vedėja Violeta Kaunelienė DELFI sako, kad nuo šių dalelių veido kaukės apsaugo menkai.

Vyriausybė trečiadienį pratęsė judėjimo tarp savivaldybių ribojimą iki kovo 15-osios, kartu panaikindama šiuos ribojimus gyvenantiems besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad karantinas dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje pratęstas iki kovo pabaigos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA