Trijų Kauno rajono bendruomenių šiemet laukia įkurtuvės – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Trijų Kauno rajono bendruomenių šiemet laukia įkurtuvės

Kauno r. sav. nuotr.

Jei neatsiras nenumatytų trukdžių, Karmėlavos, Užliedžių ir Samylų bendruomenės jau šiemet sulauks įkurtuvių. Šiose seniūnijose statomus švietimo ir kultūros paskirties objektus antradienį apžiūrėjęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas su komandos nariais konstatavo: darbai vyksta pagal planą.

Kaip nurodoma Kauno rajono savivaldybės pranešime, meras kartu su administracijos direktoriumi Šarūnu Šukevičiumi bei jo pavaduotojais Rūta Černiauskiene ir Mantu Rikteriu iš pradžių pasuko į Samylų seniūnijoje įsikūrusią Šlienavos pagrindinę mokyklą.

Erdviame jos kieme kyla sporto salė ir nauja katilinė. Š. Šukevičius pasidžiaugė, kad nei pandemija, nei nuo metų pradžios spustelėjęs šaltukas darbų spartai neturėjo didelės įtakos.

Po bendrovės „Versina“ atliktų statybų ugdymo įstaigos bendrasis plotas išaugs dvigubai. Bus sutvarkytos pirmo aukšto patalpos, rekonstruotos arba įrengtos šildymo, oro vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų, gaisrinės signalizacijos, elektros, elektroninių ryšių sistemos.

Pastatas bus pritaikytas žmonėms su negalia. Vėliau statybininkai įrengs naujas patalpas darželinukams, garažą. Mokyklos teritorija bus aptverta, sutvarkyti šaligatviai ir įvažos.

Milijoną eurų mokyklos rekonstrukcijai skyrė Vyriausybė, 1,4 mln. – Kauno rajono savivaldybė. V. Makūnas tvirtino, kad pabaigus rekonstrukcijos darbus tai bus viena moderniausių Kauno rajono ugdymo įstaigų.

Šlienavos mokyklos istorija skaičiuojama nuo 1909 metų, o dabartiniame pastate ugdymo įstaiga įsikūrė 1960-aisiais. Dabar čia mokosi apie 200 mokinių.

Užliedžių daugiafunkciame centre irgi darbuojasi statybininkai – UAB „Stafas“. Senojo pastato liko tik kapitalinės sienos, mūrijamas trečias aukštas, plečiamos patalpos.

„Užliedžiuose pernai pastatėme modulinių konstrukcijų darželį, tačiau vietų vaikams vis dar trūksta. Pasibaigus rekonstrukcijai galėsime įkurti dar kelias naujas grupes, taip pat pagerinsime sąlygas pradinės mokyklos mokiniams“, – pranešime cituojamas V. Makūnas.

Be darželio, pastate bus įrengta valgykla, sporto salė, visas trečias aukštas bus skirtas aštuonių komplektų pradinei mokyklai. Kitaip atrodys ir teritorija: savivaldybė iš gyventojų nupirko greta esančius sklypus, kur bus įrengtos žaliosios zonos, vaikų žaidimo, sporto ir automobilių stovėjimo aikštelės, suprojektuotas apšvietimas, vaizdo stebėjimo sistema, inžineriniai lauko tinklai.

Užliedžių daugiafunkcio centro atnaujinimą planuojama baigti iki šių metų pabaigos. Projektui įgyvendinti prireiks 2,3 mln. eurų.

Karmėlavos seniūnijoje taip pat vyksta svarbūs darbai – Ramučių gyvenvietėje statybų bendrovė „Baltijos plienas“ rekonstruoja daugiafunkcio centro pastatą. Salėje bus įrengta mobili scena. Šią patalpą bus galima naudoti kultūros renginiams ir lengvai transformuoti į sporto salę.

Antrajame projekto etape planuojama statyti priestatą 6 grupių vaikų darželiui, o trečiajame – priestatą 700 kv. m sporto salei. Lauke bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, amfiteatras bendruomenės šventėms.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.