Išgertuvės Panerių gatvės namelyje – su baisia atomazga – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Išgertuvės Panerių gatvės namelyje – su baisia atomazga sulaikytas neblaivus įtariamasis

Policija aiškinasi mirties aplinkybes Panerių gatvėje
Policija aiškinasi mirties aplinkybes Panerių gatvėje

Trečiadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ pasiekė informacija apie Panerių gatvėje ties Kleboniškio tiltu dirbančius kriminalistus. Paaiškėjo, kad čia rastas galimai nužudyto vyro kūnas. Portalo žiniomis, name vietiniai rinkdavosi išgerti.

Apie pareigūnų sujudimą Panerių gatvėje prieš 16 val. pranašė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas. Judant link Lapių tik pravažiavus Kleboniškio tiltą stovėjo trys kriminalistų automobiliai, anot šaltinio, buvo sužeistų ir nužudytų žmonių.

Nuvykus į nurodytą vietą, prie sukežusio namuko ties posūkiu į Islandijos plentą vis dar darbavosi du ekipažai. Vienas pareigūnas buities rakandais ir šventinėmis dekoracijomis apstatytame kieme tvarkė įkalčius, čia pat skalijo du iš pažiūros gerai prižiūrėti šunys.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė informavo, kad 11.37 val. Panerių gatvėje buvo rastas negyvo vyro kūnas su galimai smurto žymėmis.

Pasak O. Vaitkevičienės, kūnas perduotas ekspertams, nelaimės vietoje renkama informacija, tikslinamos įvykio aplinkybės. Kauno policijos atstovė dar negalėjo detalizuoti, kiek asmenų pristatyta į komisariatą ir kuriems gali būti pareikšti įtarimai žmogaus nužudymu.

Aplink namelį besisukioję pora vyrų, prisistatę kaimynais, leido suprasti, kad čia rinkdavosi neištaiginga liaudis, būdavo periodiškai išgeriama. Tai tarsi patvirtino pro šalį kiūtinęs ir prie namo stabtelėjęs neaiškios kondicijos vyriškis.

Mėginę išpešti, kiek lavonų rasta ir kada bus išleisti sulaikytieji, idant pasirūpintų šunimis, kauniečiai iš kriminalistų tesulaukė paraginimo netrukdyti dirbti ir nukulniavo Vilijampolės kryptimi.

Papildyta vasario 25 dieną 08.10 val.

Policijos departamento duomenimis, Vasario 24 d. apie 11.35 val. Kaune, Panerių g., kieme, rastas 1958 metais gimusio vyro kūnas su žaizdomis galvoje. Neblaivus (2,59 prom.) 1987 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 1 d. – nužudymas.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas nužudė kitą žmogų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.