„CityBee“ ir „Opel“ dvikova judrioje Kauno sankryžoje: vairuotojai negailėjo dujų ir seilių – Kas vyksta Kaune

„CityBee“ ir „Opel“ dvikova judrioje Kauno sankryžoje: vairuotojai negailėjo dujų ir seilių

delfi.lt 2021/02/23 21:32

Nors specialistai pabrėžia, kad sėdus prie vairo emocijas reikėtų palikti nuošalyje, to paiso ne visi. Kaune „Delfi“ skaitytojas įamžino, kaip du vairuotojai tiek įniršo, kad išlipę iš automobilių ne tik sustumdė, bet emocijas liejo pasitelkę ir dujas, ir seiles.

Kaunietis netikėtą incidentą įamžino važiuodamas Kauno Taikos prospektu.

Maždaug ties 52A pastato numeriu esančioje sankryžoje šviesoforai užsidegė raudonai ir eismo dalyviai buvo priversti sustoti. Jų dėmesį patraukė tai, kad vienas šalia kito pernelyg arti sustoję dviejų automobilių, kurių vienas „CityBee“ bendrovei priklausantis „Toyota“, kitas – senstelėjęs „Opel“, vairuotojai netikėtai iššoko iš mašinų ir puolė stumdytis.

„Pirmą kartą gyvenime matau tokį dalyką“, – prisipažino su „Delfi“ redakcija vaizdo įrašu pasidalinęs skaitytojas.

Pasak jo, vien pasistumdymu situacija nebuvo išspręsta, mat „Opel“ vairuotojas pakėlęs ranką kažko purkštelėjo „Toyota“ vairuotojui į veidą.

Šis tučtuojau atšoko ir, panašu, konfliktas turėjo išsispręsti, mat abu vairuotojai grįžo į savo automobilius. Visgi „CityBee“ priklausantį japonišką automobilį vairavęs vyras dar praeidamas riebiai nusispjovė į „Opel“ saloną. Tas, panašu, jo vairuotojui nepatiko, tačiau vyras iš automobilio nebe išlipo ir abu eismo dalyviai užsidegus žaliam šviesoforo signalui nuvažiavo tolyn į skirtingas puses.

Ko tiksliai nepasidalino abu eismo dalyviai – neaišku. Visgi galima spėti, kad po remonto dar į eismo juostas nesubraižytoje gatvėje važiavę vairuotojai galėjo tiesiog nepasidalinti kelio.

Kaip bebūtų, toks elgesys laikytinas viešosios tvarkos pažeidimu ir abiems vairuotojams galėtų užtraukti administracinę atsakomybę. „Delfi“ bendrovė „CityBee“ pasakojo, kad pranešimo apie incidentą nebuvo gavusi.

Vaizdo įrašą ir daugiau naujienų rasite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.