Trūkus vandens tiekimo linijai Dainavos gyventojai gali likti be vandens  - Kas vyksta Kaune

Trūkus vandens tiekimo linijai Dainavos gyventojai gali likti be vandens 

Sekmadienio popietę kauniečiai dalijosi vaizdais, kuriuose matyti vandeniu užtvindyta Partizanų gatvės ir Pramonės prospekto sankryža. „Kauno vandenų“ avarinė tarnyba įspėja – Dainavos mikrorajono gyventojai gali likti be vandens.

Pirmieji vaizdai su užtvindyta sankryža „Kas vyksta Kaune“ grupėje pasirodė apie 14.40 val. Kauniečiai spėliojo, kad Partizanų gatvės ir Pramonės prospekto sankryžoje atsivėrė šulinys, o bėda netrukus bus sutvarkyta.

Trūkusi vandens tiekimo linija / „Kas vyksta Kaune” grupės nuotr.

Portalui pavykus susisiekti su „Kauno vandenų“ avarine tarnyba paaiškėjo, kad minėtoje sankryžoje trūko vandens tiekimo linija. Avarinės tarnybos operatoriaus teigimu, įvyko rimta avarija, dėl to vandens gali neturėti ir aplinkinių namų gyventojai.

Anot operatoriaus, toks vandens linijos gedimas preliminariai gali būti tvarkomas nuo 5 iki 8 valandų.

Tiesa, kauniečiai jau pastebi vandentiekio linijos gedimo padarinius. Jų teigimu, sankryžoje plika akimi pastebimas sugadintas asfaltas, Dainavos mikrorajono gyventojai praneša apie daugiabučiuose dingusį vandenį.

„Pramonės pr. ir Partizanų g. sankryžoje vandentiekio avarija. Trūko vamzdžiai. Aplinkiniuose rajonuose vandens arba nėra, arba drumzlinas bėga“, – praneša skaitytojai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA