Fiksuoja skaitytojai: Vilijampolėje liepsnos prarijo automobilį – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytojai: Vilijampolėje liepsnos prarijo automobilį

Šeštadienio pavakarę į Vilijampolę skubėjo ugniagesiai, čia atvira liepsna užsidegė visureigis.

Liudininkų teigimu nelaimė nutiko vairuotojui vos tik grįžus į vieną iš Vilijampolės daugiabučio kiemų. Anot kauniečio, vairuotojui pastebėjus iš „Land Rover“ besiveržiančius dūmus, šis nedelsiant sustojo, netrukus pasirodė ir ugnis.

„Važiavo, staiga sustojo, nes dūmai ėmė rūkt, o tada iškart ir liepsna užsiplieskė“, – nelaimės aplinkybes pasakojo skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintis ugniagesys, apie degantį automobilį Varnių gatvėje pranešta šiek tiek po 18 val. Atvykus ugniagesiams, visureigis jau degė atvira liepsna.

Budinčio ugniagesio duomenimis, nelaimės metu žmonės nenukentėjo, tiesa, sudegusio automobilio markė dar bus tikslinama.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA