J. Lauvergne atvedė Kauno „Žalgirį” į Karaliaus Mindaugo taurės finalą – Kas vyksta Kaune

J. Lauvergne atvedė Kauno „Žalgirį” į Karaliaus Mindaugo taurės finalą

DELFI / O. Gurevičiaus nuotr.

Kauno „Žalgiris“ pergalingai pradėjo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto kovas. Pusfinalyje Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 84:72 (15:21, 23:14, 17:18, 29:19) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir žengė į finalą, kuriame lauks dvikova su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“

Dvikovos pradžioje žalgiriečiai leido varžovams surinkti septynis taškus be atsako, į kuriuos atsakė keturiais Joffrey Lauvergne ir dviem Artūro Milaknio taškais – 6:7. Tritaškį smeigė Thomasas Walkupas, o J.Lauvergne, Augustine‘as Rubitas ir Rokas Jokubaitis pridėjo po du taškus – 15:21.

Per pirmas penkias antrojo ketvirčio minutes dvitaškiais pasižymėjo Nigelas Hayesas, A.Rubitas ir J.Lauvergne, o Paulius Jankūnas sumetė du baudų metimus – 23:29. Šešis taškus iš eilės suvertė J.Lauvergne, o Marius Grigonis baudų metimais rezultatą išlygino – 31:31. Iš toli pataikė T.Walkupas, o kėlinuko pabaigoje dar keturis taškus pridėjo „Žalgirio“ prancūzas – 38:35.

Sudėtingą dviejų taškų vertės metimą iškart po pertraukos pataikė N.Hayesas, šešiais taškais pasižymėjo J.Lauvergne, dviem T.Walkupas, tačiau vėl teko vytis varžovus – 48:50. Du baudų metimus realizavo A.Milaknis, iš po krepšio taikliai atakavo A.Rubitas, o su trečiojo kėlinio sirena tinklelį skrodė taiklus A.Milaknio tritaškis – 55:53.

Lemiamą ketvirtį dviem taikliais metimais iš dviejų taškų zonos pradėjo Rokas Jokubaitis, nelengvą metimą viena ranka įmetė P.Jankūnas, o po M.Grigonio tritaškio ir dviejų J.Lauvergne dvitaškių komandas skyrė dviženklis taškų skaičius – 68:56. Dvitaškį pridėjo A.Rubitas, aštuonis taškus surinko P.Jankūnas, o Karolis Lukošiūnas smeigė tolimą metimą – 84:72.

„Žalgiris“: J.Lauvergne 28 (13/19 dvit., 10 atk. kam.), P.Jankūnas 12 (6 atk. kam.), T.Walkupas 8 (6 rez. perd.), A.Rubitas 8, A.Milaknis 7, R.Jokubaitis 6 (5 rez. perd.), K.Lukošiūnas 6, M.Grigonis 5, N.Hayesas 4 (6 atk. kam.), M.Gebenas 0.

„Neptūnas“: N.Giga 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ž.Janavičius 11, B.Griciūnas 11, M.Jogėla 10 (4 rez. perd.).