Dalinasi skaitytojai: Šilainiuose iškilo ledo namelis - Kas vyksta Kaune

Dalinasi skaitytojai: Šilainiuose iškilo ledo namelis

Skaitytojų nuotr.

Užėjus šalčiams, galima drąsiai sakyti, kad daugeliui norisi likti šiltuose namuose, tačiau vienai kauniečių grupei atvėsę orai tapo puikia priežastimi laisvalaikį leisti lauke. Vienas portalo „Kas vyksta Kauneskaitytojas su savo šeimos nariais Šilainiuose per keturias dienas pastatė ledo namelį ir kviečia visus norinčius jį aplankyti.

Pasak į portalą rašiusio skaitytojo Elvino, buvo kelios priežastys paskatinusios imtis namelio statybos: besitęsiantis karantinas, jau turima patirtis bei tinkamos orų sąlygos.

„Karantino metu, kuomet turime daugiau laisvo laiko, kartu su broliu ir sese nusprendėme išnaudoti tai laiko praleidimui kartu bei pabuvimui gryname ore. Prieš keletą žiemų teko padirbėti prie „senio besmegenio marozo” kilusios idėjos, kurį su drauge buvom pastatę Šilainiuose. Tad šiemet, esant tinkamai žiemai bei šalčiui, kilo idėja, jog galime pabandyti pastatyti Igloo namelį“, – pasakojo skaitytojas.

Kad įgyti žinių, kaip pastatyti tokį namelį, kauniečiai pasinaudojo visagaliu internetu. Iš viso 4 dienas plušę kauniečiai sunaudojo maždaug 300 vandens kibirų namelio statyboms.

„Su broliu ir sese internete pasižiūrėję įvairių technikų, kaip tai galima padaryti kibome į darbus. Iš pradžių galvojom, jog darbą spėsim pabaigti per vieną dieną, daugiausia – per porą. Bet viskas užtruko keturias dienas, kasdien lauke praleidžiant bemaž po 12-14 valandų. Plytas gaminomės patys maišydami sniegą su vandeniu ir visą masę trombuodami rankomis. Vienai plytai prireikė apie vieno kibiro vandens. Plytų, skaičiuojant su nepavykusiomis, prireikė maždaug 250. Vandenį taip pat naudojome ir kitoms sniego namelio statybos reikmėms. Galų gale, vandens sunaudojome apie 300 kibirų“, – statybos eiga dalinosi vyras.

Pasak kauniečio, šia inciatyva jis norėjo įkvėpti kitus bei skleisti pozityvumą. Sprendžiant iš to, kad namelis tapo populiari vieta apsilankyti, galima sakyti, kad kaunietis savo tikslą pasiekė.

Istorija dalinuosi norėdamas įkvėpti žmones, jog net ir karantino metu galima nuveikti daug ko įdomaus čia pat – kiekvieno iš mūsų kieme. O ir praeiviai bei vaikai dabar diena iš dienos traukia prie sniego namelio nusifotografuoti ar tiesiog pasigrožėti kūriniu gryname ore. Tas, manau, ir yra svarbiausia – bent mažumėle priminti žmonėms, kad nėra viskas taip niūru, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Galbūt ši mano istorija įkvėps žmones savuose kiemuose išpildyti turimas idėjas, o ir laikas praleistas kartu su šeimos nariais bus neįkainojamas“, – vylėsi kaunietis.

Norintiems aplankyti šį įspūdingą statinį, jį galėsite rasti Šilainiuose, Vėtrungės gatvėje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA