Dalinasi skaitytojai: Šilainiuose iškilo ledo namelis – Kas vyksta Kaune

Dalinasi skaitytojai: Šilainiuose iškilo ledo namelis

Skaitytojų nuotr.

Užėjus šalčiams, galima drąsiai sakyti, kad daugeliui norisi likti šiltuose namuose, tačiau vienai kauniečių grupei atvėsę orai tapo puikia priežastimi laisvalaikį leisti lauke. Vienas portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas su savo šeimos nariais Šilainiuose per keturias dienas pastatė ledo namelį ir kviečia visus norinčius jį aplankyti.

Pasak į portalą rašiusio skaitytojo Elvino, buvo kelios priežastys paskatinusios imtis namelio statybos: besitęsiantis karantinas, jau turima patirtis bei tinkamos orų sąlygos.

„Karantino metu, kuomet turime daugiau laisvo laiko, kartu su broliu ir sese nusprendėme išnaudoti tai laiko praleidimui kartu bei pabuvimui gryname ore. Prieš keletą žiemų teko padirbėti prie „senio besmegenio marozo“ kilusios idėjos, kurį su drauge buvom pastatę Šilainiuose. Tad šiemet, esant tinkamai žiemai bei šalčiui, kilo idėja, jog galime pabandyti pastatyti Igloo namelį“, – pasakojo skaitytojas.

Kad įgyti žinių, kaip pastatyti tokį namelį, kauniečiai pasinaudojo visagaliu internetu. Iš viso 4 dienas plušę kauniečiai sunaudojo maždaug 300 vandens kibirų namelio statyboms.

„Su broliu ir sese internete pasižiūrėję įvairių technikų, kaip tai galima padaryti kibome į darbus. Iš pradžių galvojom, jog darbą spėsim pabaigti per vieną dieną, daugiausia – per porą. Bet viskas užtruko keturias dienas, kasdien lauke praleidžiant bemaž po 12-14 valandų. Plytas gaminomės patys maišydami sniegą su vandeniu ir visą masę trombuodami rankomis. Vienai plytai prireikė apie vieno kibiro vandens. Plytų, skaičiuojant su nepavykusiomis, prireikė maždaug 250. Vandenį taip pat naudojome ir kitoms sniego namelio statybos reikmėms. Galų gale, vandens sunaudojome apie 300 kibirų“, – statybos eiga dalinosi vyras.

Pasak kauniečio, šia inciatyva jis norėjo įkvėpti kitus bei skleisti pozityvumą. Sprendžiant iš to, kad namelis tapo populiari vieta apsilankyti, galima sakyti, kad kaunietis savo tikslą pasiekė.

„Istorija dalinuosi norėdamas įkvėpti žmones, jog net ir karantino metu galima nuveikti daug ko įdomaus čia pat – kiekvieno iš mūsų kieme. O ir praeiviai bei vaikai dabar diena iš dienos traukia prie sniego namelio nusifotografuoti ar tiesiog pasigrožėti kūriniu gryname ore. Tas, manau, ir yra svarbiausia – bent mažumėle priminti žmonėms, kad nėra viskas taip niūru, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Galbūt ši mano istorija įkvėps žmones savuose kiemuose išpildyti turimas idėjas, o ir laikas praleistas kartu su šeimos nariais bus neįkainojamas“, – vylėsi kaunietis.

Norintiems aplankyti šį įspūdingą statinį, jį galėsite rasti Šilainiuose, Vėtrungės gatvėje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.