Kontaktinį mokymą mokyklose tikimasi pradėti atnaujinti vasarį - Kas vyksta Kaune

Kontaktinį mokymą mokyklose tikimasi pradėti atnaujinti vasarį

BNS 2021/02/11 09:22
Asociatyvi / Kaunas.lt nuotr.

Siekiama, kad moksleiviai į mokyklas sugrįžti galėtų pradėti jau vasarį, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Pasak jo, tai nemažai nulems bandomųjų projektų, grąžinant į mokyklą mažesnes moksleivių grupes, sėkmė.

„Aš tikrai tikiuosi, kad mums pavyks kitame Vyriausybės posėdyje startuoti su tuo pilotiniu projektu ir jeigu jis mums pavyktų, tai yra ten labai efektyvus naujas metodas pasiūlytas ir jis tikrai mums sudarytų galimybes visoje švietimo ir ugdymo sistemoje sugrįžti į tą gyvenimą“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė ministras.

„Aš užsispyręs ir komanda užsispyrusi – vis tiek turime vasarį pradėti kažką daryti, negali būti kitaip. Toks tikslas ir mes tiesiog turime judėti link jo“, – pridūrė A. Dulkys.

Pasak jo, jeigu pilotinis projektas Vilniaus mokyklose eitųsi sėkmingai, turimos visos priemonės, kurios leistų ilgai nelaukiant pradėti atnaujinti kontaktinį mokymą mokyklose.

Pagal planą, numatyta vienu kartu ištirti visų vienos šeimos narių ėminius. Anksčiau svarstyta, jog savaitę pasimokę klasėse vaikai išeis atostogų, per jas bus siekiama nustatyti, ar šeimose neišplito virusas.

Savaitės trukmės moksleivių žiemos atostogos numatytos vasario 15-21 dienomis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA