Keliai aplink Kauną virto čiuožykla: vairuotojus įspėja apie pavojingą reiškinį – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Keliai aplink Kauną virto čiuožykla: vairuotojus įspėja apie pavojingą reiškinį

Antradienio popietę pradėjus smarkiai snigti, eismo sąlygos ėmė proporcingai prastėti. Magistraliniuose keliuose aplink Kauną vairuotojų neklauso sunkvežimiai, dėl avarijų spūstys formuojasi „Via Baltica“ kelyje ir Islandijos plente.

„Via Baltica“ kelias nuo Garliavos link Kauno. Toks įvykis, formuojasi spūstis. Turbūt, vilkikas „perlipo“ užtvarus važiuojant nuo Akademijos ir nulėkė į griovį. Panašu, kad nukentėjusių nėra, bet greičiausiai nusidrieks dar didesnės spūstys“, – užfiksuotą vaizdą komentavo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė portalui nurodė, kad 15.18 val. pranešta apie A5 kelyje netoli Akademijos į griovį įvažiavusį vilkiką.

Pirminiais duomenimis, vairuotojas judėjo nuo Akademijos link Mastaičių, bet dėl eismo sąlygų nesuvaldė transporto priemonės, kirto viduryje esančius atitvarus ir nuvažiavo į pakelės griovį priešingoje pusėje.

„Su kitais automobiliais vilkikas nesusidūrė, 1970 m. gimęs vairuotojas nenukentėjo. Jis blaivus, apgadinta tik transporto priemonė“, – sakė O. Vaitkevičienė, nors reikia pastebėti, kad smarkokai kliuvo ir kelio įrengimams.

Dar vienas pranešimas apie eismo įvykį gautas 15.52 val. – Islandijos plente važiuojant link „Megos“, ties degaline „Circle K“ susidūrė vilkikai „Iveco“, „MAN“ ir „Scania“.

Šiuo metu pareigūnai nuvykę į nelaimės vietą, daugiau detalių kol kas nepateikiama, tačiau važiuojant nuo Muravos sankryžos jau formuojasi nemaža spūstis.

Bendrovė „Kelių priežiūra“ antradienį įspėja gyventojus apie galimai pavojingas vairavimo sąlygas keliuose. Dėl pūgos ir stipraus snygio gali susiformuoti slidūs kelio ruožai, sniego sankaupos, dėl pustymo suprastėti matomumas.

„Šiuo metu į kelius išvažiavę 300 mechanizmų – dirbame visu pajėgumu. Prognozuojama, jog vakar prasidėjusi pūga ims rimti dienos pabaigoje. Vairuotojai turėtų išlikti atidūs, net jei važiuoja nuvalytu ir pabarstytu keliu – dėl puraus sniego ir vėjo ant kelio gali susiformuoti sniego „liežuviai“, slidūs kelio ruožai. Taip pat dėl pūgos žymiai suprastėja matomumas“, – pranešime cituojamas „Kelių priežiūros“ atstovas Petras Džervus.

Šiomis dienomis keliuose gali pasirodyti ir kitas sunkai pastebimas žiemos kelių pavojus – „juodasis“ ledas. Jis susidaro kai keliu važiuojančių automobilių padangos šildo asfaltą, kelio danga šyla ir šlampa, tačiau ją šaldo žiemos oras, gairina vėjas.

„Jei vairuojant pajaučiama, kad automobilis tarsi „plaukia“, reiškia, jog judama „juodu“ ledu. Svarbiausia yra nepanikuoti, iš lėto mažinti greitį ir švelninti vairavimo manevrus“, – įspėja Lietuvos kelius prižiūrinti įmonė.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia. Detalią Kauno orų prognozę rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.