Į butą penktame aukšte patekusios tarnybos kaunietei padėti nebegalėjo – Kas vyksta Kaune

Į butą penktame aukšte patekusios tarnybos kaunietei padėti nebegalėjo papildyta

https://videopress.com/v/9BGBqAf5

Antradienio pavakarę Dainavos mikrorajono gyventojus neramino specialiųjų tarnybų sirenos. Į vieną iš Vinco Krėvės prospekto daugiabučių skubėta vaduoti moters, tačiau į butą patekę ugniagesiai ten rado moters kūną be gyvybės ženklų.

„Gal turite informacijos, kas įvyko V. Krėvės pr. 71 name. Buvo atvažiavusios 3 gaisrinės, policija, filmavimo komanda. Gaisrininkai nuo stogo leidosi į 5 aukšto balkoną“, – nelaimės aplinkybes pasakojo skaitytoja.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, Dainavos mikrorajone išties darbavosi visos specialiosios tarnybos. Apie 15 val. į vieną iš V. Krėvės prospekto daugiabučio kiemų atvyko ir ugniagesiai, pareigūnams prireikė pagalbos, kad šie patektų į butą.

Bute, pasak pareigūno, buvo rastas moters kūnas be gyvybės ženklų. Medikai konstatavo moters mirtį, įvykio aplinkybės tiriamos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budinčio ugniagesio teigimu, 3 gaisrinės į įvykio vietą vyko dėl pagalbos policijos pareigūnams, kaip ugniagesiai pateko į butą, informacija neteikiama.

Papildyta vasario 3 dieną 08.25 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vasario 2 d. apie 14.25 val. buvo gautas pranešimas iš Policijos komisariato, kad reikalinga pagalba patekti į butą 5 aukšte.

Privažiavimo autokopėčioms nebuvo, buto durys buvo šarvuotos, todėl priimtas sprendimas, kad ugniagesiai aukštalipiai per balkoną pateks į vidų. Viduje rasta 1930 metais gimusi senjorė be gyvybės ženklų ir neįgali 1966 metais gimusi moteris. Ji perduota policijai bei medikams.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA