Medikams į pagalbą skuba nauji kolegos ir žiemiškas ligonis – Kas vyksta Kaune

Medikams į pagalbą skuba nauji kolegos ir žiemiškas ligonis

„Kauno m. GMPS“ „Facebook“ nuotr.

Sniego patalams nuklojus laukus ir miestus, juo džiaugiasi ne tik miestų gyventojai, bet ir įtemptą darbą dirbantys Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai.

Savo „Facebook“ paskyroje medikai pasidalino nulipdytais pagalbininkais ir net vienu sniego ligoniu ant neštuvų. Žaisminga nuotrauka užfiksuota Kėdainių rajone, Pelėdnagių gyvenvietėje.

„Pelėdnagiuose dirbanti brigada siunčia žiemiškus linkėjimus! 5 brigados nariai – rimta! Puikus pastiprinimas“, – žiemišką medikų nuotrauką komentavo Kauno miesto GMPS atstovai.

Įvairiomis sniego skulptūromis pasidalino ir „Kas vyksta Kaune“ bendruomenės nariai, šie fiksavo besmegenius, aštuonkojus ir kitus vaizduotėje nutūpusius sniego dirbinius.

Kauniečiai sniegu džiaugėsi statydami ne tik skulptūras, bet ir bunkerius ir namelius, kurie nutūpė Kauno Draugystės parke. Čia prie statybų prisijungė daugybė kauniečių ir dalinosi geromis emocijomis atėjus žiemiškiems orams.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, sausio 29 d. daug kur truputį pasnigs, naktį gausiau snigs kai kuriuose vakariniuose, pietiniuose rajonuose. Vėjas naktį nepastovios krypties, dieną šiaurės vakarų, 3–8 m/s. Temperatūra naktį 4–9, vietomis iki 13 laipsnių šalčio, dieną 0–5 laipsniai šalčio.

Sausio 30 d. vietomis nedidelis sniegas. Vėjas vakarų, 5–10 m/s. Temperatūra naktį 5–10, vietomis iki 13, pajūryje 2–4 laipsniai šalčio, dieną 0–5 laipsniai šalčio.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA