Radiatorių vagis po Kauną vaikėsi net septyni policijos ekipažai – Kas vyksta Kaune

Radiatorių vagis po Kauną vaikėsi net septyni policijos ekipažai

Skaitytojos nuotr.

Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja įamžino net septynis policijos pareigūnų ekipažus, kaip paaiškėjo gausus būrys pareigūnų per sniego pusnis yrėsi gaudydami radiatorių vagis.

„7 policijos mašinos prie bendrabučio Lampėdžių gatvėje“, – pirmadienio vakarą pranešė skaitytoja.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ antradienį nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, sausio 25 d. 20.38 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Lampėdžių gatvėje, negyvenamame pastate vaikšto asmenys, galimai pjausto radiatorius.

Nuvykus pareigūnams, įvykio vietoje rasti nupjaustyti radiatoriai. Sulaikyti trys 1983, 1998 m. ir 2001 metais gimę vyrai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Padaryta žala tikslinama.

Liudininkų teigimu, radiatoriai buvo išmėtyti po Lampėdžių gatvės bendrabučio langais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA