Jaunimu pasitikėjęs Kauno „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš svečius iš Kėdainių – Kas vyksta Kaune

Jaunimu pasitikėjęs Kauno „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš svečius iš Kėdainių

BC Žalgrio "Facebook" nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę. Martino Schillerio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 94:59 (27:10, 17:14, 30:25, 20:10) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį–Optibet“.

Į penkis iš eilės pelnytus varžovų taškus tolimu metimu atsakė Artūras Milaknis, iš po krepšio pataikė Joffrey Lauvergne, o po antrojo A.Milaknio tritaškio žalgiriečiai pirmą kartą įgijo pranašumą – 8:7.

Tolimą metimą smeigė ir Marius Grigonis, dar kartą iš beveik tos pačios vietos iš toli taikliai atakavo A.Milaknis, du taškus pridėjo Nigelas Hayesas, o Rokas Jokubaitis surengė aštrų reidą po krepšiu – 18:10.

Iš vidutinio nuotolio pataikė Martinas Gebenas, du taškus pelnė N.Hayesas, Augustine‘as Rubitas realizavo tolimą metimą, o dėjimu kėlinuką užbaigęs M.Gebenas pratęsė komandos spurtą iki 19:0 – 27:10.

Taikliu metimu iš po krepšio antrą kėlinį pradėjo A.Rubitas, penkiais taškais iš eilės pasižymėjo R.Jokubaitis, o varžovų taškai nuo baudų metimų linijos nutraukė įspūdingą „Žalgirio“ 26 taškų be atsako spurtą – 34:12.

Penkis taškus iš eilės surinko Karolis Lukošiūnas, iš viršaus dar kartą įdėjo M.Gebenas, pirmą savo tašką Lietuvos čempionate su „Žalgirio“ marškinėliais baudos metimu pelnė Mantas Rubštavičius, o pirmą rungtynių pusę lengvu dvitaškiu uždarė R.Jokubaitis – 44:24.

Po pertraukos devynis taškus iš eilės pelnė M.Grigonis, tritaškį iš krašto pataikė P.Jankūnas, o greitoje atakoje dvitaškį pridėjo R.Jokubaitis – 58:33. Dar du taškus baudų metimais surinko M.Grigonis, penkis taškus iš eilės surinko J.Lauvergne, o R.Jokubaitis ir M.Gebenas pridėjo po dvitaškį – 69:44. Nelengvą tritaškį per rankas įleido K.Lukošiūnas, o kėlinio pabaigoje du baudų metimus sumetė M.Rubštavičius – 74:49.

Pirmuosius savo taškus paskutinio kėlinio pradžioje pelnė Lukas Lekavičius, iš viršaus po kartą įdėjo A.Rubitas ir M.Gebenas, o dar du sudėtingus tritaškius smeigė K.Lukošiūnas – 86:53. Greitoje atakoje du lengvus taškus pelnė N.Hayesas, dėjimais pasižymėjo M.Gebenas ir N.Hayesas, o pirmuosius savo taškus pelnė ir Paulius Murauskas – 94:59.

Žalgiris“: K.Lukošiūnas 14, M.Grigonis 14, R.Jokubaitis 13 (7 rez. perd.), M.Gebenas 12 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), A.Milaknis 9, N.Hayesas 8, J.Lauvergne 7 (4 rez. perd.), A.Rubitas 7 (4 rez. perd.), P.Jankūnas 3 (5 atk. kam.), M.Rubštavičius 3, L.Lekavičius 2 (6 rez. perd.), P.Murauskas 2.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.