Paskelbti pakartotiniai „Žalgirio“ COVID-19 testų rezultatai – Kas vyksta Kaune

Paskelbti pakartotiniai „Žalgirio“ COVID-19 testų rezultatai

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Penktadienį Eurolygos 21-ojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ namų arenoje priims Pirėjo „Olympiacos“ komandą. Pirmajame tarpusavio susitikime sezono atidarymo mače „Žalgiris“ išvykoje po Roko Jokubaičio baudų metimų laimėjo 68:67. Komanda šiandien buvo pakartotinai ištirta dėl koronavirsuo infekcijos. Paaiškėjo, kad varžybos vyks, likusi komanda sveika.

Prieš atsakomąjį mačą Kaune „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris apžvelgė trečiadienį paskelbtą Mareko Blaževičiaus užsikrėtimą koronavirusu bei bendrą situaciją komandoje.

„Rytojaus varžovas statistiškai yra labai agresyvus, dažnai einantis prie baudų metimo linijos, blokuojantis metimus. Jie turi kertinį žaidėją Kostą Slouką, kuris pastarosiomis savaitėmis žaidžia puikiai. Vis dėlto jų sudėtis yra gana tolygi, daug žaidėjų gali iššauti viename ar kitame mače. Turnyro lentelėje esame toje pačioje situacijoje, norime ne tik pridėti papildomą pergalę, bet ir palikti varžovą už nugaros, todėl rungtynės bus svarbios“, – teigė strategas.

Kokia yra COVID-19 situacija komandoje?

Kaip ir pranešėme vakar, Marekas Blaževičius susirgo, turi kelis peršalimo simptomus, jis buvo izoliuotas nuo komandos, juo yra rūpinamasi ir jis laikosi gerai. Šiandien buvo atlikti papildomi testai tiek jam, tiek visai komandai, rezultatų sulauksime vėlai vakare ir iškart viską paskelbsime.

Vėliau Žalgirio „Facebook“ paskyroje atstovai pasidalino džiugiomis žiniomis, kad likusios komandos pakartotiniai testo rezultatai buvo neigiami.

„Pakartotiniai COVID-19 tyrimai parodė tuos pačius rezultatus (M.Blaževičiaus testas – teigiamas, likusių komandos narių – neigiami), tad du neigiamus testų atsakymus gavę žalgiriečiai rytoj žengs į aikštę rungtynėse su Pirėjo „Olympiacos“, – rašė „Žalgiris“.

Ar tai paveikė treniruotes?

Žinoma, mums trūksta Mareko, jis yra svarbus faktorius. Vakar iš treniruotės buvo išimti Marius, taip pat ir Karolis, nes turėjo kontaktą su Mareku. Jų testai buvo neigiami, tačiau stengiamės būti maksimaliai atsargūs. Nenorime rizikuoti, kad vienu metu iškristų keturi žaidėjai, nes tai itin apsunkintų situaciją. Tiek Marius, tiek Karolis po neigiamų testų šiandien jau treniruojasi ir turėtų rungtyniauti.

Kaip Marius Grigonis grįžo po peršalimo?

Viskas yra gana gerai, tai patvirtino ir medikai, jis buvo pasiruošęs treniruotis tiek vakar, tiek šiandien.

Yra tiksli data, kada grįš Patricio Garino ir Steve‘as Vasturia?

Abu vyrukai dirba labai sunkiai ir žengė kitą reabilitacijos žingsnį, individualiai treniruojasi aikštelėje. Steve‘as turėtų grįžti vasario mėnesį, o Patricio situacija yra kiek sudėtingesnė ir aiškaus termino neturime.

Ką komandai prideda jūsų pasikviestas asistentas Arne Woltmannas?

Tam yra kelios priežastys. Visų pirma – jis yra profesionalus, aukštame lygyje dirbęs strategas bei aš jį puikiai pažįstu. Jis gali pravesti treniruotis ir vystyti žaidėjus, tuo yra naudingas. Arne puikiai įsilieja į komandą ir yra labai lojalus, todėl greitai įgauna žaidėjų pasitikėjimą. Jo asmenybė ir kai kurie bruožai yra gal net svarbesni už kai kurias darbo savybes. Žinau, kad tai gal skamba keistai, bet tai yra tiesa.

Per praėjusią parą nustatytų naujų atvejų konkretiems žmonėms skaičius:
* Per vakar dieną ištirta ėminių

Per praėjusią parą nuo Covid-19 mirusių asmenų išankstinis* skaičius:

* Per praėjusią parą mirusių skaičius yra išankstinis ir per kelias dienas padidėja apie 20–40%
Per praėjusią parą nuo SARS-CoV-2 paskiepyta asmenų:
Pirma skiepo doze

Antra skiepo doze


Iš viso vakcinuota:
Pirmąja skiepo doze

Dviem skiepo dozėmis

Bendras Covid-19 mirčių skaičius

14 dienų sergamumas COVID-19 liga (100 tūkst. gyventojų)

Bendras nustatytų atvejų konkretiems žmonėms skaičius

Pasveikusių asmenų skaičius

(informacija atnaujinta pagal Lietuvos statistikos departamento pateiktus duomenis)
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA