Griežto karantino pokyčiai: komentarai po Vyriausybės posėdžio – Kas vyksta Kaune

Griežto karantino pokyčiai: komentarai po Vyriausybės posėdžio tiesioginės transliacijos įrašas

Vyriausybei trečiadienį pakoregavus karantino suvaržymus, į mokyklas galės grįžti visų klasių moksleiviai, patiriantys sunkumų mokantis iš namų, o vieniši ar negalią turintys asmenys turės galimybę bendrauti su kitais šeimos ūkiais net ir kitose savivaldybėse.

„Tai tarsi moralinė skola žmonėms, kurie yra vieniši ir tikrai jaučia pakankamai didelę psichologinę įtampą (…) taip pat ir dėl vaikų iš šeimų, kuriems namuose dėl įvairių priežasčių mokytis yra sunku“, – posėdyje sakė premjerė Ingrida Šimonytė.

Pagalbai dėl nuotolinio mokymo sunkumų patiriantiems vaikams numatyta 7,5 mln. eurų, pagalbos planą spaudos konferencijos metu pristatė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Karantinas dėl plintančio koronaviruso Lietuvoje paskelbtas pernai lapkričio 7 dieną, nuo gruodžio 16 dienos jo režimas sugriežtintas ir pratęstas iki sausio 31-osios.

Šiuo metu šalyje uždaryta daugelis parduotuvių, sporto ir laisvalaikio praleidimo vietų, apribotas paslaugų teikimas, žmonių judėjimas tarp savivaldybių ir susibūrimai tiek namuose, tiek viešose vietose.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA