Vilijampolėje liepsnos prarijo „Mercedes-Benz“ automobilį – Kas vyksta Kaune

Vilijampolėje liepsnos prarijo „Mercedes-Benz“ automobilį

Skaitytojos nuotr.

Trečiadienio pavakarę Vilijampolėje užsiliepsnojo lengvasis automobilis „Mercedes-Benz“, įvykio vietoje darbuojasi pareigūnai ir ugniagesiai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas apie Brastos gatvėje degantį automobilį gautas 16.21 val. Apie nukentėjusius asmenis kol kas nepranešama.

Anot pareigūno, įvykio vietoje nustatinėjami kelių automobilių savininkai, gaisro aplinkybės tikslinamos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės teigimu, ugniagesiai jau užgesino atvira liepsna degusį automobilį.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šiandien apie 14.54 val. ugniagesiai skubėjo ir į Žaliakalnį, ten sprogo šiluminė trasa.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA