Sulaukėjusiu keturkoju pasirūpinusi kaunietė turi prašymą Vilijampolės gyventojams – Kas vyksta Kaune

Sulaukėjusiu keturkoju pasirūpinusi kaunietė turi prašymą Vilijampolės gyventojams

Pirmadienio pavakarę „Kas vyksta Kaune“ pasiekė geraširdės skaitytojos žinutė. Atėjus dideliems šalčiams, kaunietė nusprendė palengvinti dalią jau kelerius metus Vilijampolėje be šeimininko gyvenančiam šuniui. Atšiaurią žiemą, jei tik yra galimybių, moteris ir kitų prašo pasirūpinti gyvūnu.

Pirmadienį po 16 val. socialiniame tinkle paviešintame įraše matyti, kad kaunietė baukščiam, tačiau iš pažiūros sveikam šuniui po krūmokšniu pastatė palaikę būdą, paklojo sausų šiaudų ir paliko ėdalo.

„Ties Lampėdžių įvažiavimu prie Nemuno jau seniai išmestas ir gyvena toks šuo, kurį mes pavadinę Morkiumi. Jis sulaukėjęs, bet vis kažkas pašerdavo – mano žiniomis, šuo ten išgyveno jau virš 8 metų!“ – pasakojo skaitytoja.

Smarkiai atšalus orams, moteris sakė keturkojui nusprendusi sumontuoti šiokią tokią būdelę. Kaunietė nežinojo, ar šunelis ištvėrė šaltas naktis – šiandien teigė regėjusi tik varnas, bet vylėsi gyvūnui bent kiek padėjusi.

„Jei ten kažkas šalia gyvenantys žinot šį šunį, prašau, pabandykit jį pasijaukinti, gal kokią būdelę padarykit, priimkit į kiemą! Manau, galim jam kažkaip padėt“, – prie Nemuno gyvenantiems vilijampoliečiams prašymą adresavo skaitytoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA