„Kaunas Hockey“ įveikė varžovus ir grįžo į lyderių poziciją – Kas vyksta Kaune

„Kaunas Hockey“ įveikė varžovus ir grįžo į lyderių poziciją

„Kaunas Hockey“ nuotr.

Šeštadienį įvykusiose Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderių rungtynėse pergalę iškovojo ir į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją sugrįžo „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai.

Namuose vykusiose rungtynėse kauniečiai 5:2 įveikė „Energijos – Geležinio Vilko“ komandą, kuri po šios nesėkmės buvo priversta užleisti pirmąją poziciją lygoje jų varžovams.

Pirmasis įvartis krito kauniečiams itin nemalonioje situacijoje: netoli savo vartų lūžo ritulį kontroliavusio Yahoro Rubleu lazda, o ritulys atiteko Edvinui Boroškai, kuris nieko nelaukdamas tiksliu metimu išvedė savo komandą į priekį (06:54, rez. perd. Aurimas Gaidauskas, Donatas Kumeliauskas).

Kėliniui įpusėjus puikią progą išlyginti rezultatą turėjo vienas iš „Kaunas Hockey“ lyderių Romanas Reshetnikovas, bet vienas prieš vartininką iššokęs puolėjas pelnyti įvarčio nesugebėjo. Vėliau šis žaidėjas sukūrė tobulą progą komandos draugui Eduardui Chekmaryovui, bet daugumos metu rusas iš arti nesugebėjo tinkamai atlikti tikslaus metimo. Negana to, kauniečiai netrukus leido varžovams mažumoje pabėgti į pasimatymą prieš vartininką, bet Karoliui Krasilnikovui pasižymėti nepavyko.

Antrajame kėlinyje savo meistriškumą pademonstravo E. Chekmaryovas: „Kaunas Hockey“ lyderis po ilgo reido atsidūrė prie elektrėniškių vartų ir tiksliu metimu išlygino rezultatą (30:06, rez. perd. Grigorijus Vorobyovas). Negana to, vos po 15 sekundžių Kirylas Danilenko pabėgo prieš „Energijos – Geležinio Vilko“ vartininką Eduardą Zakharchenko ir dar vienu tiksliu metimu išvedė savo komandą į priekį (30:21, rez. perd. Egidijus Binkulis).

Svečių padėtį dar labiau komplikavo daug laisvės netoli vartų gavęs ir šaltakraujiškai ataką užbaigęs Dovydas Laimutis (34:37, rez. perd. Antonas Sharpanskikhas).

Sudėtingoje situacijoje atsidūrusioje „Energijos – Geležinio Vilko“ komandoje prasidėjus trečiajam kėliniui lyderio vaidmens ėmėsi Patrikas Misiukas, galingu ir tiksliu metimu sušvelnindamas oponentų persvarą (43:30), rašoma „Kaunas Hockey“ pranešime žiniasklaidai.

Nepaisant „Energijos – Geležinio Vilko“ pastangų išlyginti rezultatą, jų gauta pražanga suteikė progą „Kaunas Hockey“ komandai susigrąžinti dviejų įvarčių pranašumą. Daugumoje ilgai su rituliu nesiskyręs Ylia Malashkevichius galiausiai nutarė šauti į vartus ir privertė ketvirtą kartą rungtynėse kapituliuoti E. Zakharchenką.

Per likusį rungtynių laiką svečiai neberado jėgų sugrįžimui į rungtynes, o Antonas Sharpanskikhas suklaidinęs tiek ir gynėją, tiek ir vartininką penktuoju įvarčiu nužudė paskutines oponentų viltis išsigelbėti (57:58, rez. perd. Lukas Žukauskas, G. Vorobyovas).

Nugalėtojų komandos treneris Petras Nausėda po pergalės pasidžiaugė sėkmingu savo komandos pasirodymu po ketvirtadienį patirto pralaimėjimo prieš „Hockey Punks“ ekipą.

„Labai džiaugiuosi, jog mūsų komandai pavyko sėkmingai sugrįžti į savo vėžias po pralaimėjimo. Vakarykštė diena teigiamai atsiliepė mūsų šiandienos rezultatui. Buvo geros rungtynės, varžovai stiprūs, sėkmingai pradėjo rungtynes. Buvo apylygės rungtynės, kuriose pasiekta pergale tikrai galime džiaugtis.“

Prisimindamas pralaimėjimą prieš vilniečius „Kaunas Hockey“ strategas nenorėjo išskirti to, jog tose rungtynėse trūko komandinio žaidimo ir didesne problema įvardino ne itin sėkmingą sugrįžimą po ilgos pertraukos be rungtynių.

„Rungtynėse su „pankais“ pasijautė tikroji mėnesio pertraukos pasekmė – visko vėl reikėjo siekti iš naujo. Vieni atsistato greičiau, kiti lėčiau, o mums taip jau gavosi, kad didžioji dauguma žaidėjų nespėjo maksimaliai pasiruošti rungtynėms.“

„Energijos – Geležinio Vilko“ įvarčio autorius Edvinas Boroška po rungtynių pripažino, jog jie subyrėjo praleidę du greitus įvarčius.

„Kažkur nepasisekė, galbūt šiek tiek buvome pavargę, gavome ir neaiškių nuobaudų, kai teisėjai skyrė 4 baudos minutes net nematę kas įvyko. Dėl to kažkaip ir subyrėjome po dviejų greitų varžovų įvarčių. Visgi, tai puiki medžiaga ruoštis toliau ir treneris pateiks išvadas ruošiantis kitai dvikovai. Po tokių rungtynių nesinori koncentruotis į negatyvius dalykus.“

Kalbėdamas apie oponentus ir specifinę Kauno areną puolėjas pripažino, jog prieš „Kaunas Hockey“ būtų lengviau žaisti didesnėje Elektrėnų arenoje.

„Man asmeniškai labiau patinka žaisti mažesnėje arenoje, kaip Kaune, kur žaidimas būna aktyvesnis. Elektrėnuose reikia labai daug bėgioti, bet su kai kuriomis komandomis, tarp jų ir Kaunu, būtų lengviau žaisti didesnėje arenoje.

Kauno komanda turi du gerus vartininkus, kurie yra žaidę aukšto lygio klubuose, turi patirties ir juos pramušti nėra lengva. Mes ir patys neišnaudojome savo progų, aš pats galėjau pelnyti daugiau nei vieną įvartį. Dabar mes patys turime aukštesnio lygio vartininką, kuris dengia visus kampus ir mes galime dar labiau tobulėti treniruotėse.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.