Kauniečiai „Eneba“ siūlo užsidirbti žaidimų entuziastams – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai „Eneba“ siūlo užsidirbti žaidimų entuziastams

Nebežaidi – parduok! Už pirmą pardavimą kiekvienas naujas pardavėjas gauna 5 eur bonusą. Apsilankykite svetainėje, patalpinkite skelbimą ir parduokite savo kompiuterinius žaidimus ar žaidimų įrangą greitai ir paprastai. Jei apie „Eneba“ girdite pirmą kartą, turėtumėte žinoti, kad tai – virtuali skaitmeninių ir fizinių žaidimų prekyvietė, kurioje žaidimų entuziastai gali saugiai ir greitai pirkti skaitmeninius, bei pirkti ir parduoti fizinius žaidimus, konsoles bei jų priedus. Nuo sausio mėnesio parduoti ir užsidirbti gali kiekvienas Lietuvoje gyvenantis žaidimų fanas.

Žaidimų prekybos startuolis „Eneba“ / Organizatorių nuotr.

Galimybė užsidirbti

Fizinės prekybos platforma šiuo metu veikia tik Lietuvoje, tačiau kompanijos planuose yra ir kitos Europos šalys. Pernai, pradėjus fizinių žaidimų prekybos pirmąjį etapą, „Eneba“ komanda įsitikino, kad įmanoma sukurti saugią ir patikimą sistemą, leidžiančią visiems vartotojams įsitraukti prekiauti fizinėmis prekėmis tarpusavyje ir taip pasiūlyti galimybę užsidirbti kiekvienam.

Tai padaryti itin paprasta. Gavus sėkmingos registracijos patvirtinimą, turėsite prisijungti prie savo paskyros, kur nemokamai galėsite įkelti savo skelbimą. Jums reikės pasirinkti savo skelbimo tipą, pridėti parduodamų prekių nuotraukas, prekių aprašymus ir kitą reikalingą informaciją. Kaip pridėti prekių skelbimą, rasite straipsnio galerijoje.

Po sėkmingo pardavimo informaciją apie pirkėją gausite atskira žinute, ši nurodys adresą, kuriuo turėsite išsiųsti savo parduotą prekę. Vos tik pirkėjas gaus siuntinį ir pažymės, kad gauta prekė atitiko skelbime pateiktą informaciją, pinigai įkris į jūsų „Eneba“ sąskaitą. Uždirbtus pinigus galėsite pervesti į savo asmeninę banko sąskaitą arba išleisti kitoms prekėms „Eneba“ platformoje įsigyti.

Saugi sistema

„Nuo pat „Eneba“ starto jautėme tokios funkcijos poreikį. Šiais laikais žaidėjų bendruomenė išsibarsčiusi, o nebereikalingais žaidimų diskais ar kompiuteriais žaidėjai bando nusikratyti kurdami skelbimus socialiniuose tinkluose ar įvairiuose skelbimų portaluose. Norėjome šiuos žmones suburti ir leisti jiems lengvai pasiekti savo bendraminčius“, – pasakojo Ž. Mikšta.

Pasak Žygimanto, naujoji „Eneba“ sistema leidžia žaidėjams sutaupyti bei prisideda prie tvarios bei aplinkai draugiškos verslo plėtros. Taip pat, kompanijos bendraįkūrėjas tikina, kad pardavėjai ir pirkėjai visuomet gali jaustis saugiai. Fizinės prekybos ir prekių siuntimo struktūra sukurta taip, kad pinigai pardavėjus pasiekia tik tuomet, kai pirkėjas gauna užsakytą prekę bei patvirtina apie jos kokybę.

„Patys esame dideli žaidimų fanai, tad aktyviai domimės industrijos naujienomis, nuolat informuojame savo bendruomenę apie svarbiausias žaidimų pasaulio naujienas ir bandome įsiklausyti į savo klientų poreikius,“ – teigė V. Uogintas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.