Kauniečiai „Eneba“ siūlo užsidirbti žaidimų entuziastams - Kas vyksta Kaune

Kauniečiai „Eneba“ siūlo užsidirbti žaidimų entuziastams

Nebežaidi – parduok! Už pirmą pardavimą kiekvienas naujas pardavėjas gauna 5 eur bonusą. Apsilankykite svetainėje, patalpinkite skelbimą ir parduokite savo kompiuterinius žaidimus ar žaidimų įrangą greitai ir paprastai. Jei apie „Eneba“ girdite pirmą kartą, turėtumėte žinoti, kad tai – virtuali skaitmeninių ir fizinių žaidimų prekyvietė, kurioje žaidimų entuziastai gali saugiai ir greitai pirkti skaitmeninius, bei pirkti ir parduoti fizinius žaidimus, konsoles bei jų priedus. Nuo sausio mėnesio parduoti ir užsidirbti gali kiekvienas Lietuvoje gyvenantis žaidimų fanas.

Žaidimų prekybos startuolis „Eneba“ / Organizatorių nuotr.

Galimybė užsidirbti

Fizinės prekybos platforma šiuo metu veikia tik Lietuvoje, tačiau kompanijos planuose yra ir kitos Europos šalys. Pernai, pradėjus fizinių žaidimų prekybos pirmąjį etapą, „Eneba“ komanda įsitikino, kad įmanoma sukurti saugią ir patikimą sistemą, leidžiančią visiems vartotojams įsitraukti prekiauti fizinėmis prekėmis tarpusavyje ir taip pasiūlyti galimybę užsidirbti kiekvienam.

Tai padaryti itin paprasta. Gavus sėkmingos registracijos patvirtinimą, turėsite prisijungti prie savo paskyros, kur nemokamai galėsite įkelti savo skelbimą. Jums reikės pasirinkti savo skelbimo tipą, pridėti parduodamų prekių nuotraukas, prekių aprašymus ir kitą reikalingą informaciją. Kaip pridėti prekių skelbimą, rasite straipsnio galerijoje.

Po sėkmingo pardavimo informaciją apie pirkėją gausite atskira žinute, ši nurodys adresą, kuriuo turėsite išsiųsti savo parduotą prekę. Vos tik pirkėjas gaus siuntinį ir pažymės, kad gauta prekė atitiko skelbime pateiktą informaciją, pinigai įkris į jūsų „Eneba“ sąskaitą. Uždirbtus pinigus galėsite pervesti į savo asmeninę banko sąskaitą arba išleisti kitoms prekėms „Eneba“ platformoje įsigyti.

Saugi sistema

„Nuo pat „Eneba“ starto jautėme tokios funkcijos poreikį. Šiais laikais žaidėjų bendruomenė išsibarsčiusi, o nebereikalingais žaidimų diskais ar kompiuteriais žaidėjai bando nusikratyti kurdami skelbimus socialiniuose tinkluose ar įvairiuose skelbimų portaluose. Norėjome šiuos žmones suburti ir leisti jiems lengvai pasiekti savo bendraminčius“, – pasakojo Ž. Mikšta.

Pasak Žygimanto, naujoji „Eneba“ sistema leidžia žaidėjams sutaupyti bei prisideda prie tvarios bei aplinkai draugiškos verslo plėtros. Taip pat, kompanijos bendraįkūrėjas tikina, kad pardavėjai ir pirkėjai visuomet gali jaustis saugiai. Fizinės prekybos ir prekių siuntimo struktūra sukurta taip, kad pinigai pardavėjus pasiekia tik tuomet, kai pirkėjas gauna užsakytą prekę bei patvirtina apie jos kokybę.

„Patys esame dideli žaidimų fanai, tad aktyviai domimės industrijos naujienomis, nuolat informuojame savo bendruomenę apie svarbiausias žaidimų pasaulio naujienas ir bandome įsiklausyti į savo klientų poreikius,“ – teigė V. Uogintas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA