Praneša skaitytoja: kelias Kauno rajone tragiškai baisus – Kas vyksta Kaune

Praneša skaitytoja: kelias Kauno rajone tragiškai baisus

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Eismo sąlygas trečiadienio rytą sunkina snygis ir pustymas, įspėja kelininkai ir vairuotojai.

Automobilių kelių direkcijos 6 val. ryto duomenimis, eismo sąlygos sudėtingos visoje Lietuvoje, tiek valstybinės reikšmės, tiek rajoniniai keliai daugelyje šalies vietų padengti puriu arba prispaustu sniegu, provėžoti ir slidūs. Visoje šalyje – snygis ir pūga, išskyrus Ignalinos ir Tauragės rajonus.

Pasak kelininkų, žiemiškai geriausios eismo sąlygos yra kelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda ir Vilniaus rajone.

Oro temperatūra – nuo 0 iki 3 laipsnių šalčio. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daugelyje rajonų pasnigs, ir toliau pustys. Vėjas bus pietinių krypčių, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Užklupo „netikėta žiema“

Vakar vos tik prasidėjus gausesniam snygiui kauniečiai pranešė apie ne vieną eismo įvykį. Kelios minutės po vidurnakčio, portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo įrašas, kuriame įamžintos eismo sąlygos Kauno gatvėse.

„Kauno kelininkus užklupo „netikėta žiema“. Automobilis su naujomis padangomis važiuojant 50km/h greičiu sustoja maždaug už 50/70 metrų. Ko pasekoje, tikriausiai, nutiks labai daug eismo įvykių“, – informacija dalijosi vairuotojas.

Kelininkai dirba kiekvieną dieną

„Kauno švara“ skelbia, kad žiemos metu kelininkai miesto gatvės šlapia druska barsto kiekvieną dieną. Druskos mišiniu pirmiausia barstomi miesto tiltai, viadukai, nuokalnės bei pagrindinės miesto gatvės.

Nors kelių valymo ir barstymo darbai vyksta pilnu pajėgumu, eismo sąlygos mieste išlieka sudėtingos. Jei pastebėjote, kad mieste yra gatvių, kurioms trūktų druskos mišinio, apie tai pranešti galite miesto avarinei tarnybai telefonu 8 699 61965.

Žiemiškuose keliuose būkite ypač atidūs ir budrūs. Neviršykite greičio ir saugokite vieni kitus.

Kauno rajone situacija ne ką geresnė

Trečiadienio rytą apie nevalytus kelius praneša ir Kauno rajono gyventoja.

„Antras rytas, važiuojant nuo Karmėlavos, kelias tragiškai baisus, nevalytas, net druska nebarstytas, gryna čiuožykla, pasileido Kauno valdžia“, – apie kelio būklę Kauno rajone informuoja skaitytoja.

Valstybinės reikšmės kelius Kauno rajone prižiūri AB „Kelių priežiūra“. Kelių valymo ir barstymo mechanizmai, pasak įmonės, dirbo visu pajėgumu, sausio 13 d. kelius valė ir barstė 337 mechanizmai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.