Praneša skaitytoja: kelias Kauno rajone tragiškai baisus | Kas vyksta Kaune

Praneša skaitytoja: kelias Kauno rajone tragiškai baisus

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Eismo sąlygas trečiadienio rytą sunkina snygis ir pustymas, įspėja kelininkai ir vairuotojai.

Automobilių kelių direkcijos 6 val. ryto duomenimis, eismo sąlygos sudėtingos visoje Lietuvoje, tiek valstybinės reikšmės, tiek rajoniniai keliai daugelyje šalies vietų padengti puriu arba prispaustu sniegu, provėžoti ir slidūs. Visoje šalyje – snygis ir pūga, išskyrus Ignalinos ir Tauragės rajonus.

Pasak kelininkų, žiemiškai geriausios eismo sąlygos yra kelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda ir Vilniaus rajone.

Oro temperatūra – nuo 0 iki 3 laipsnių šalčio. Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daugelyje rajonų pasnigs, ir toliau pustys. Vėjas bus pietinių krypčių, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Užklupo „netikėta žiema“

Vakar vos tik prasidėjus gausesniam snygiui kauniečiai pranešė apie ne vieną eismo įvykį. Kelios minutės po vidurnakčio, portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo įrašas, kuriame įamžintos eismo sąlygos Kauno gatvėse.

„Kauno kelininkus užklupo „netikėta žiema“. Automobilis su naujomis padangomis važiuojant 50km/h greičiu sustoja maždaug už 50/70 metrų. Ko pasekoje, tikriausiai, nutiks labai daug eismo įvykių“, – informacija dalijosi vairuotojas.

Kelininkai dirba kiekvieną dieną

„Kauno švara“ skelbia, kad žiemos metu kelininkai miesto gatvės šlapia druska barsto kiekvieną dieną. Druskos mišiniu pirmiausia barstomi miesto tiltai, viadukai, nuokalnės bei pagrindinės miesto gatvės.

Nors kelių valymo ir barstymo darbai vyksta pilnu pajėgumu, eismo sąlygos mieste išlieka sudėtingos. Jei pastebėjote, kad mieste yra gatvių, kurioms trūktų druskos mišinio, apie tai pranešti galite miesto avarinei tarnybai telefonu 8 699 61965.

Žiemiškuose keliuose būkite ypač atidūs ir budrūs. Neviršykite greičio ir saugokite vieni kitus.

Kauno rajone situacija ne ką geresnė

Trečiadienio rytą apie nevalytus kelius praneša ir Kauno rajono gyventoja.

„Antras rytas, važiuojant nuo Karmėlavos, kelias tragiškai baisus, nevalytas, net druska nebarstytas, gryna čiuožykla, pasileido Kauno valdžia“, – apie kelio būklę Kauno rajone informuoja skaitytoja.

Valstybinės reikšmės kelius Kauno rajone prižiūri AB „Kelių priežiūra“. Kelių valymo ir barstymo mechanizmai, pasak įmonės, dirbo visu pajėgumu, sausio 13 d. kelius valė ir barstė 337 mechanizmai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA