Nauji metai – seni pažadai: ar pasižadėjote išmokti naujos užsienio kalbos? – Kas vyksta Kaune

Nauji metai – seni pažadai: ar pasižadėjote išmokti naujos užsienio kalbos?

„Kalba.Lt“ užsienio kalbų kursai / Organizatorių nuotr.

„New year, new me“ – „Nauji metai, naujas aš“ jau yra tapęs naujametiniu šūkiu, kuris simbolizuoja permainas. Šiais metais būsiu sportiškesnis, sveikesnis. Ir ne tik. Viena didžiausių Lietuvoje edukacijos įmonių „Kalba.Lt“ pastebi ir tai, kad tarp naujametinių pažadų kasmet atsiranda ir tikslų patobulinti savo žinias.

Naujų metų pažadai dažniausiai yra tie dalykai, kurių iš tiesų norime, bet kurie reikalauja daug pastangų. Per daug, kad pradėtumėte juos paprastą trečiadienį ar net pirmadienį. Tai dalykai, kuriems reikia ruoštis. Dalykai, kurie neįgyvendinami per dieną ar savaitę.

Pavyzdžiui, dauguma norime atrodyti sportiškiau, bet kiek mūsų nori sportuoti… Tas pats ir su užsienio kalbomis. Visi norime gerai mokėti bent vieną užsienio kalbą, o neretai ir dvi. Jei išmokstama būtų stebuklingai, per savaitę, tai turbūt visi būtume poliglotai.

Tačiau, kaip ir sportiškas kūnas, ar geri mitybos įpročiai, taip ir kalbų kursai: rezultatas nepasirodo per porą savaičių. Reikia laiko, nuoseklumo. Tad tokį didelį pažadą duodame sau, kai verčiame naujų metų lapą.

„Kalba.Lt“ užsienio kalbų kursai prieš karantiną / Organizatorių nuotr.

„Kalba.Lt“ užsienio kalbų kursų komanda pastebi, kad kasmet, sausio mėnesį, padaugėja žmonių, kurie tesėdami savo naujametinius pažadus pradeda ieškoti užsienio kalbų kursų. Atsiranda tiek norinčių patobulinti anglų kalbos žinias, tiek tų, kurie nori išmokti visai naują kalbą. Tarp populiariausių šiais metais išlieka vokiečių, rusų, ispanų, prancūzų ir norvegų kalbos.

Priežastis, dėl kurios klientai sakosi pradedantys mokslus, taip pat išlieka ta pati. Tai – naujos karjeros galimybės. Jau tapo įprasta, kad darbo skelbime nurodoma, jog reikia gerai mokėti bent vieną užsienio kalbą. Bet tai – ne viskas.

Dabar vis daugiau tarptautinių įmonių savo darbo skelbimus pateikia ir personalo atrankos interviu veda anglų kalba. Taip pat matome ir išaugusį specifinėms rinkoms reikalingų kalbų poreikį, tokių kaip olandų, kinų, lenkų.

Taigi, jei ir jūs pasižadėjote šiemet išmokti naujos užsienio kalbos, ar siekiate patobulinti, prisiminti turimas žinias – „Kalba.Lt“ kviečia registruotis į naujai startuosiančias grupes. Kalbą pasirinkti ir sužinoti kainas bei užsiėmimų laikus galite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA