Užfiksavo skaitytojai: muštynės Laisvės alėjoje nesibaigia - Kas vyksta Kaune

Užfiksavo skaitytojai: muštynės Laisvės alėjoje nesibaigia

Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti kovos menus Laisvės alėjoje demonstravę jaunuoliai. Kaip paaiškėjo, pačiame miesto centre buvo užpultas niekuo dėtas vyras, o kumščiais svaidėsi neblaivus ir dar teisės vartoti alkoholinius gėrimus neturintis jaunuolis.

Vaizdo įrašą atsiuntusio liudininko teigimu, sausio 11-osios vakarą Laisvės alėja žingsniavo du jaunuoliai, vienas jų kažką gėrė iš stiklinio butelio, o vėliau tuščią butelį metė į šalimais ta pačia kryptimi ėjusį vyresnio amžiaus vyriškį.

„Butelis nekliudė to žmogaus tik atsitiktinumo dėka. Tas vyriškis pakėlė butelį ir metė į jį atgal, ar pataikė jau nebepamenu. Nuo to prasidėjo konfliktas ir muštynės. Pradėjau filmuoti ir skambinti 112. Vėliau atvykusiems dviem policijos ekipažams paaiškinau viską, ką mačiau“, – įvykio aplinkybes pasakojo pilietiškas vyras.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, vakar 19.14 val. buvo gautas pranešimas, kad mušasi asmenys, vienas pasišalino viena kryptimi, kitas – kita.

Pareigūnai, tikrindami aplinkines vietoves, pastebėjo asmenį atitinkantį apibūdinimą. 2003 metais gimusiam jaunuoliui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,2 prom.“, – teigė O. Vaitkevičienė.

Konflikto dalyviui surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 485 str. 2 d. (Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys), dėl pasirodymo viešoje vietoje neblaiviam.

Užpultas vyras, pasak O. Vaitkevičienės, medikų pagalbos atsisakė, pareiškimas negautas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA