Snieguotas savaitgalis Kaune: skaitytojai dalijasi įspūdingais žiemos vaizdais – Kas vyksta Kaune

Snieguotas savaitgalis Kaune: skaitytojai dalijasi įspūdingais žiemos vaizdais

Skaitytojai dalinasi žiemos vaizdais
"Kas vyksta Kaune" skaitytojo nuotr.

Į Kauną atkeliavusi žiema sniegu pradžiugino ir didelius, ir mažus. Potyrių išsiilgę kauniečiai savaitgalį patraukė pasigrožėti baltutėlėmis pusnimis į viešąsias miesto erdves, parkus bei atokesnius miškus. Nors be pareigūnų drausminimų neapsieita, karantinas Kaune trumpam pamirštas, o kauniečiai noriai dalijasi žiemos savaitgalio vaizdais.

Snieguotas karantino savaitgalis Kaune buvo įsimintinas, portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją apgulė miestiečių siųsti žiemiški vaizdai. Kol vieni kauniečiai su rogutėmis šeštadienio popietę sugužėjo ant gerai žinomos Kleboniškio miško kalvos, kiti laiką leido atokesnėse Kauno ir Kauno rajono vietovėse.

Visgi, panašu, kad ramūs pasivaikščiojimai ne visiems – ištroškę ekstremalių potyrių miestiečiai išriedėjo ir į Kauno gatves. Sausio 9-ąją įamžintas prie pavėžėjimo bendrovės „Bolt“ automobilio pririštas visas rogučių sąstatas – traukinukas – lekiantis Vilties ir K. Grybausko gatvių sankirtoje.

Tiesa, savaitgalį neapsieita ir be pareigūnų sudrausminimų, sekmadienio popietę ant snieguotų kalnų toliau šėlstant mažiems ir dideliems, vienas vyras užfiksavo policijos vykdomas prevencines priemones.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančius ribojimus, atviroje vietoje lauke susitikti gali ne daugiau kaip du žmonės arba asmenys turi būti iš vienos šeimos. Taip pat specialistai pataria vengti be reikalo eiti iš namų, tuo labiau buriuotis, privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.

Žiema dar pabus

Kaip jau rašyta, savaitgalį visoje šalyje iškritęs sniegas – tik pradžia. Sinoptikai praneša, kad naujos savaitės pradžioje žemo slėgio laukas atneš dar vieną kritulių porciją, o antroje pusėje atslinks rimti šalčiai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA