Pagalbos šauksmas Šilainiuose ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas – Kas vyksta Kaune

Pagalbos šauksmas Šilainiuose ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas

Skaitytojos nuotr.

Pirmadienį viename iš Šilainių mikrorajono daugiabučių pagalbos šaukusi senolė ne juokais išgąsdino kaimynus, jie sukruto kaip mat – po kelių minučių daugiabučio kieme jau būriavosi atskubėję medikai, pareigūnai ir ugniagesiai.

„Gal žinote kas nutiko šiandien Naujakurių gatvėje, statybų aikštelėje? Buvo suvažiavę policija, greitoji pagalba ir dvi gaisrinės“, – teiravosi skaitytojai. Kaip paaiškėjo, specialiosios tarnybos skubėjo ne į statybvietę, bet į Šilainių daugiabutį.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, apie 10.55 val. buvo gautas pranešimas, kad Naujakurių gatvės daugiabučio bute kaimynė šaukiasi pagalbos. Atvykus policijai ir ugniagesiams, buto viduje girdėjosi moters pagalbos šauksmas.

„Pareigūnai surado buto savininkę, kuri atvykusi atrakino duris. Vėliau paaiškėjo, kad pagalbos šaukėsi 1951 metais gimusi moteris, kuri dėl anksčiau lūžusios kojos sunkiai vaikščiojo, buvo nukritusi ir negalėjo pasikelti“, – įvykio aplinkybes portalui dėstė budintis pareigūnas.

Pasak jo, suteikus pagalbą, moteris palikta gydytis namuose ir sūnaus priežiūroje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA