Rytas Šančiuose prasidėjo nelaime: pro langą iškrito žmogus – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Rytas Šančiuose prasidėjo nelaime: pro langą iškrito žmogus

Penktadienio rytą Šančių mikrorajono gyventojus pažadino specialiųjų tarnybų sirenos. Pranešama, kad pro buto langą iškrito žmogus.

„Šį rytą, Kranto al. negyvo žmogus kūnas ant žemės ir policijos, greitosios ekipažai…“, – apie nelaimę naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytojas.

Tiesa, ar asmuo išties rastas be gyvybės ženklų, Greitosios medicinos pagalbos budinti medikė duomenų kol kas neteikia, mat medikai vis dar įvykio vietoje.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas apie nelaimę Kranto alėjoje gautas apie 7.10 val.

Pranešime buvo nurodoma, kad pro langą iškrito žmogus, tačiau asmens lytis kol kas nėra detalizuojama.

Liudininkų teigimu, žmogus galėjo iškristi pro 4 aukšto langą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA