Norvegijoje uždirbtas, Kaune praganytas: skaitytoja prašo pagalbos – Kas vyksta Kaune

Norvegijoje uždirbtas, Kaune praganytas: skaitytoja prašo pagalbos

R. Tenio ir Skaitytojos nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas

Iš Norvegijos į Lietuvą automobiliu grįžusiems tautiečiams Naujieji metai apkarto, Kaune nugvelbtas po langais stovėjęs „BMW“. Už naudingą informaciją apie automobilį žadamas atlygis.

Penktadienį į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi vagišių auka tapusi skaitytoja. „Vakar Kaune, Ramygalos gatvėje, pavogtas 3-ios serijos raudonos spalvos automobilis. Valstybinis numeris FT46110. Pastebėjus automobilį, prašom susisiekti numeriu +47 465 69 322 arba skambinti policijai“, – skelbimu dalijasi moteris.

Skaitytojos teigimu, dingusiu automobiliu šeima turėjo vykti atgal į Norvegiją. Vagystės nuostoliai kol kas nėra įvertinti, kadangi automobilių kainos Lietuvoje ir Norvegijoje skiriasi. „Pagal Norvegiją būtų 21 000 eurų“, – sakė moteris ir pridūrė, kad suteikusiems bet kokią naudingą informaciją – bus atsilyginta.

Apie dingusį automobilį penktadienį pranešė ir Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pareigūnų duomenimis, 2014 metų laidos raudonas „BMW 318D“ automobilis buvo pavogtas laikotarpiu nuo sausio 6 d. 12.00 val. iki sausio 7 d. 12.00 val. Kaune, Ramygalos gatvėje.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA