Kaunietis reperis D. Ježerys ir socialinių tinklų žvaigždė K. Meschino tapo tėvais (papildyta) | Kas vyksta Kaune

Kaunietis reperis D. Ježerys ir socialinių tinklų žvaigždė K. Meschino tapo tėvais (papildyta) atskleidė naujagimės vardą

delfi.lt 2021/01/07 10:58
DELFI nuotr.

Socialinių tinklų garsenybei Karolinai Meschino ir jos vaikinui, atlikėjui bei muzikos prodiuseriui Dominykui Ježeriui-OG Version ypatingas metas – pora šįryt tapo tėvais ir sūpuoja savo pirmagimę.

Apie tai praneša portalas lrytas.lt. Džiugią naujieną gerbėjams K. Meschino popiet paskelbė ir pati. Žinoma moteris atskleidė, kad mergytei išrinko nelietuvišką vardą.

„2021.01.07. Isabelle Meschino Ježerys. 3720 g, 58 cm“, – dalindamasi jautria visos trijulės delnų nuotrauka, skelbė K. Meschino.

View this post on Instagram

A post shared by KAROLINA MESCHINO 🇮🇹🇱🇹🇦🇺 (@karolinameschino)

Tai, kad pora laukiasi kūdikio, paaiškėjo liepos viduryje. Žinoma moteris tąkart instagrame pasidalijo romantiška nuotrauka ir jautriu įrašu.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai – keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate – tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet gavosi gana juokingai.

Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime trise. BEGALYBĖ MEILĖS“, – internete pasidžiaugė Karolina.

Įsirenginėja naujus namus

Be vaikelio atneštų permainų poros gyvenime vyksta ir dar vieni pokyčiai – Karolina ir Dominykas jau kuris laikas įsirenginėja naujus namus – erdvų butą sostinėje su didžiule terasa.

„Šiandien yra viena ypatingiausių dienų mūsų su Dominyku gyvenimuose ir manau niekada jos nepamiršime, nes šiandien oficialiai įsigijome pirmąjį mūsų butą. Svajonės tikrai pildosi, kai labai labai nori ir daug dirbi, mes tik ką sau tai įrodėme.

Laukia dar ilgas kelias iki kol įsirengsime ir įsikelsime, kol kas planuojame iki Kalėdų spėti tai padaryti, bet esame be galo laimingi, kad dirbame su nerealia komanda kuri mums padeda.

Dalinsiuosi ne tik įsirenginėjimo procesu, bet ir informacija apie rajoną, pastatą kuriame gyvensime ir kaimynystę. Esame puikiose rankose! Ačiū nekilnojamo turto plėtotojams „Prodo“ esam super super super laimingi“, – socialiniame tinkle kiek anksčiau pasidžiaugė žinoma moteris.

View this post on Instagram

A post shared by KAROLINA MESCHINO 🇮🇹🇱🇹🇦🇺 (@karolinameschino)

Laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ viešėjusi K. Meschino pasakojo, kad pastaruoju metu įsirenginėja ir studiją, kurioje vyksta jos ženklo drabužių kūrybos darbai.

„Dabar mes esame visiškame taupymo režime – vien stresas, kai turėčiau būti rami ir atsipalaidavusi. <...> Dabar įsikūrinėjame studiją, kurioje dirbsiu, taip pat tikriausiai Dominykas čia įsikurs savo studiją, – atviravo Karolina. – Taip pat su Dominyku nusipirkome butą. Ten – visiškai tuščia erdvė, kurią dar reikės įsirengti. Kiekvieną plytelę, kiekvieną detalę deriname patys.“

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA